דף הבית > לא משמינים מאוכל
לא משמינים מאוכל

לא משמינים מאוכל

         

תקציר

לתזונה יש קשר ישיר לאיכות חיינו, לבריאות הנפשית והפיזית שלנו, למשקל, למערכת העצבים, לתחושת החיוניות ועוד. אז מה מונע מאיתנו לעשות את הבחירות הנכונות עבורנו? למה קשה לנו כל כך לצאת מהמעגל ההרסני של ירידה במשקל ועלייה וחוזר חלילה? ומדוע אנחנו מתקשים להיות טובים לעצמנו, לגוף שלנו ולנפש שלנו?

דרך תהליכי ההרס והריפוי שחוותה בעצמה, ובאמצעות למידה והתמקצעות בתחום, הגיעה ענת ענבר להבנה ש"מפעל החיים שלנו" – הגוף שלנו – ניזון לא רק מהמאכלים שאנחנו בוחרים לאכול. על מנת לחיות חיים חיוניים ומאוזנים עלינו להכיר את המזון בהיבט הרחב יותר, שכולל גם את הקשר ההדוק שיש לתזונה עם הנפש שלנו – ובכלל זה רגשות, חוויות, מחשבות, אמונות, זיכרונות ועוד.

אם אנחנו אוכלים אוכל מפנק, מהנה ומנחם ועולות בנו תחושות של כעס, אשמה, שיפוטיות ותסכול, עלינו להסיק מכך שמשהו בהתנהלות שלנו לא עובד, וכל ניסיון נוסף להחמיר עם עצמנו, להימנע, להגביל ולהתמקד בספירת נקודות, אחוזים או קלוריות לא יהיה יעיל, ועלול אף להעצים עם השנים את חוסר האיזון ולסבך את היחסים שלנו עם המזון.

שיטת "תודעה מזינה" שפיתחה המחברת שמה את הדגש על החיבור הרצוי בין גוף, נפש ומזון. האוכל הוא לא אויב אלא אוהב, ואין מנוס מלהבין את המזון שלנו.

מטרת הספר לא משמינים מאוכל היא להוביל וללוות אתכם בתהליך שיעניק לכם ידע תזונתי עדכני והבנה של ההשפעה שיש להרכבי מזון שונים על גופכם, ובמקביל יכוון אתכם ליצור בפשטות ובקלות את החיבורים הנכונים עבורכם, חיבורים שיאפשרו לכם להשתחרר מהמלחמות עם האוכל, מיחסי הימנעות מול האוכל, ממחלות כרוניות, מעייפות, מחרדות – ובכלל מכל מה שמיותר.

ענת ענבר דור היא מומחית ברפואה אינטגרטיבית ובאורח חיים מאוזן, יועצת, מרצה ומנחת קורסי בוטיק בשיטת "תודעה מזינה".


מחיר באתר: 82.6 ₪

מחיר קטלוגי: 118

 * משלוח חינם בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

Powered by Blacknet.co.il