דף הבית > לגעת בעולם של מלאכים
לגעת בעולם של מלאכים

לגעת בעולם של מלאכים

         

תקציר

"נראה כי אך אתמול עזבתי את בית החולים דרך הדלת הקדמית והחזקתי אותה, תינוקת רכה שרק נולדה. הבאנו את בתנו החדשה הביתה. היום אני עוזב את אותו בית החולים והיא בידיי, אבל הפעם דרך הדלת האחורית אנחנו יוצאים, ולא הביתה."

´לגעת בעולם של מלאכים´ הוא מסע מדיטטיבי מרגש על אב המנסה להכניס סדר בעולמו לאחר אבדה קשה שנתנסה בה. זה גילוי של האומץ לשאול את השאלות הקשות ושל הענווה הנדרשת לשמוע את התשובות - ומהן לזכות גם בתובנות עמוקות ומעשירות, נקודות מבט חדשות והכרת תודה אמיתית לחיים.
אחרי קריאת הספר עולמכם לא יהיה עוד כשהיה.

"בספר קטן זה, המסע הייחודי של סת´ קליימן לאחר מות בתו מובא בדרך מיוחדת. לא בכדי הוא משתף אותנו כבר בכותרת שהחיים הקצרצרים של בתו שינו את החיים שלו. בנועם וביושר מדבר אתנו המחבר על אודות המחשבות, החוויות והרגשות שלו - וכל אלו ביחד יוצרים הבנה לחוויה של הכניסה לשבוע של התמודדות עם עוצמת האובדן והשלכותיו אל מעבר לשנים. חלק מ"הסודות" הידועים להורים שכולים הוא שחל שינוי בחיים לאחר האובדן, ושחלק מהשינוי הוא דווקא לכיוונים חיוביים. ספר זה מהווה תרומה לספרות על אודות ההתמודדות של אבות ואמהות שחוו שכול. אלה, ואלו שרוצים להבין אותם, ישכילו מקריאת הספר."
פרופ´ שמשון רובין, אוניברסיטת חיפה
פסיכולוג קליני, חוקר ומטפל בתחום האובדן והשכול

"לא קל לו להורה לדון באבדן של תינוקו. ועם זאת, זכינו שתשכיל למצוא את המילים הנכונות שיבטאו את ההרהורים, הפחדים והתסכולים שכה רבים מאתנו חשו בעתות של אבדן - ואת הכאב שמתלווה אלינו בכל אשר נלך בשנים שלאחר מכן... לדעת בעולם של מלאכים הוא מדריך הסולל את הדרך לריפוי."
ויין וג´נוביב קופינג

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 58 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

חומרים טובים

חומרים טובים

דייוויד פיליפס
מחיר מכירה 98 ₪
מלחמות יצרים

מלחמות יצרים

מירב רוט
מחיר מכירה 98 ₪
קרל גוסטב יונג

קרל גוסטב יונג

רות נצר
מחיר מכירה 118 ₪
על רוחב הלב

על רוחב הלב

אדם פיליפס
מחיר מכירה 98 ₪
2 ספרים ב- 110 ש"ח , ספר שלישי ב- 25 ש"ח
ריפוי עצמי

ריפוי עצמי

ניקול לה-פרה
מחיר מכירה 108 ₪
2 ספרים ב- 110 ש"ח , ספר שלישי ב- 25 ש"ח
לנצח את אפקט השליליות

לנצח את אפקט השליליות

גון טירני
מחיר מכירה 108 ₪