דף הבית > לחשוב כמו מיליונר
לחשוב כמו מיליונר

לחשוב כמו מיליונר

         

תקציר

הספר שילמד אתכם להצליח ולהתעשר 
 האם שאלתם את עצמכם איך זה שאנשים מסוימים מתעשרים בקלות ואילו אחרים כמו נידונו מראש לחיים של קשיים כלכליים? האם ההבדל ביניהם טמון בשאלות של חינוך, מנת משכל, כישורים, קשרים או בחירת קריירה? התשובה המדהימה היא: לא.
 לחשוב כמו מיליונר מציע תפיסה פורצת דרך: מה שקובע את עתידנו הכלכלי הוא "תוכנית האב" הכספית שלנו – התבנית הטבועה בתת המודע שלנו ומכתיבה את יחסנו לכסף. העיקרון פשוט: אם אנחנו רוצים להצליח, עלינו לתכנת את עצמנו מראש להצלחה הזאת ולשנות מהיסוד את תוכנית האב שמפעילה אותנו.
 
לחשוב כמו מיליונר – שכתוב בשילוב נדיר של חוכמת חיים, אהבת אדם והומור – מסביר איך עלינו להשתחרר מדפוסי חשיבה שחוסמים את דרכנו להצלחה, ומציג את 17 ההבדלים המרכזיים בין דרכי החשיבה והפעולה של העשירים לבין אלה של העניים ובני המעמד הבינוני.
 
ט´ הארב אקר יישם את עקרונותיו על עצמו, ובתוך שנתיים וחצי הפך מיזם כושל וחסר כול למיליונר. כיום הוא יועץ ומרצה מבוקש, ועד כה שינה את חייהם הכלכליים של יותר ממיליון וחצי איש. 
 
"מה שמייחד את הספר הוא הדגש שאקר שם על דפוסי החשיבה והרגש של אנשים בכל הקשור לכסף, ודרכו המבריקה לנתח הבדלים בין מעמדות" – פבלישרס ויקלי
 
"ספר שמציג עצות מעוררות מחשבה ותובנות בעלות ערך" – בוקליסט
 
"אם אתם תמיד בבעיות כלכליות, קראו את הספר ותראו איך חייכם משתנים מקצה לקצה" – ג´ון גריי (מחבר "גברים ממאדים ונשים מנגה")

מחיר באתר: 88.2 ₪

מחיר קטלוגי: 98

Powered by Blacknet.co.il