דף הבית > ללא פרויד ללא פרוזאק
ללא פרויד ללא פרוזאק

ללא פרויד ללא פרוזאק

         

תקציר

228 עמודים.
רפואה חדשה של הרגשות אשר תשנה את חייכם.
בעולם המערבי פורחים תחומי הפסיכותרפיה והטיפול התרופתי בבעיות נפשיות יותר מאשר אי- פעם בעבר. ועם זאת, תופעות הלחץ, הדיכאון והחרדות הגיעו עד לדרגה של מגפה ממש. אנשים מבלים על ספת הפיכואנליטיקן בלי להגיע לשום התקדמות, ואצל רבים מהפסיכיאטרים כתיבת מרשמי תרופות הפכה לעניין אוטומטי כמעט, אף-על-פי שהשפעתן של התרופות נעלמת לעתים קרובות מיד עם סיום הטיפול התרופתי. הטיפולים המקובלים אינם מהווים עוד פתרון ארוך טווח.
הפסיכיאטר/נוירולוג ד"ר דויד סרוואן–שרייבר טוען שהיכולת לרפא את מכאובי הנפש שלנו מצויה בידינו. הוא ראה במו עיניו כיצד שיטות הטיפול הטבעיות מניבות תוצאות מעולות בקרב המטופלים שלו, ואצל מטופלים של עמיתיו. עם השיטות שהוא סורק בספר זה נמנות:
טיפול באמצעות תנועות עיניים (EMDR).
ייצוב קצב הלב לשם שליטה על הרגשות כוונון השעון הביולוגי באמצעות זריחה מלאכותית
אקופונקטורה
פעילות גופנית
שימוש בחומצות שומן אומגה 3
פיתוח התקשורת הרגשית
אינספור מחקרים שהופיעו בכתבי-עת מדעיים יוקרתיים תיעדו את היתרונות המדהימים שיש לשיטות האלה בטיפול בחרדות ובדיכאון, אך מכיוון שמנגנוני הפעולה שלהם עדיין אינם מובנים עד תום, נותרו שיטות האלה מחוץ לזרם המרכזי ברפואה ובפסיכיאטריה. ד"ר סרוואן – שרייבר מסביר כיצד כל אחת מהשיטות הטבעיות יכולה לסייע לנו, באמצעות עבודה על הגוף, להתחבר יעילה למנגנוני הריפוי של המוח הרגשי שלנו.
ד"ר דויד סרוואן-שרייבר מפליא לשזור מסקנות מרתקות מניסיונו האישי יחד עם ממצאים ממאות מחקרים של אנשי מדע בעלי מוניטין, ומתווה תוכנית לריפוי תמידי של מכאבי הנפש, שהתקבלה בזרועות פתוחות בכל רחבי העולם. קראו את הספר ותגלו כיצד גם אתם יכולים להצליח ללא פרויד, ללא פרוזאק.
ד"ר דויד סרוואן-שרייבר הוא פרופסור לפסיכיאטריה בבית-הספר לרפואה של אוניברסיטת פיטסבורג ומייסד שותף של המרכז לרפואה משלימה במרכז הרפואי של אוניברסיטת פיטסבורג. הוא פרסם יותר מ-90 מאמרים מדעיים והרצה במרכזים האקדמיים המובלים בעולם, ביניהם סטנפורד, קולומביה, קורנל וקיימברידג´.
סרוואן-שרייבר הוא אחד ממייסדי ארגון רופאים ללא גבולות בארצות הברית , היה חבר מועצת המנהלים של הארגון במשך תשע שנים והעניק סיוע רפואי בכורדיסטן, גואטמלה,הודו, טג´יקיסטן וקוסובו.


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
אזל זמנית

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

40% הנחה על הספר השני
לא רק פרידה

לא רק פרידה

סרוואן-שרייבר דויד
מחיר מכירה 78 ₪
לא לסרטן מחודש

לא לסרטן מחודש

סרוואן-שרייבר דויד
מחיר מכירה 98 ₪
מלחמות יצרים

מלחמות יצרים

מירב רוט
מחיר מכירה 98 ₪
קרל גוסטב יונג

קרל גוסטב יונג

רות נצר
מחיר מכירה 118 ₪
על רוחב הלב

על רוחב הלב

אדם פיליפס
מחיר מכירה 98 ₪
ריפוי עצמי

ריפוי עצמי

ניקול לה-פרה
מחיר מכירה 108 ₪