דף הבית > לקראת הריון
לקראת הריון

לקראת הריון

         

תקציר


מדוע כדאי לך לקרוא ספר זה לפני שתיכנסי להריון?ספר ייחודי זה נכתב כדי לסייע לך להתכונן להריון. הוא שונה מכל ספרי ההדרכה שהכרת בנושא הריון, מפני שרובם מנחים אותך מה לעשות מהרגע שבו את מגלה שאת בהריון, ואילו הספר לקראת הריון מתייחס לתקופה הטרום-הריונית, שהיא תקופה קריטית לבריאותו של התינוק שעתיד להתפתח ברחמך. רופאים וחוקרים גילו לאחרונה שכאשר אישה נמצאת כבר בהריון, ייתכן שהיא החמיצה חלון הזדמנויות קריטי שיעניק את מלוא הפוטנציאל לתינוקה. התקופה החשובה ביותר לבריאותו ולהתפתחותו של הילד במשך כל חייו אינה בין גיל אפס לחמש, ואפילו לא בהריון. היא מתחילה עוד לפני ההתעברות. לכן, הספר לקראת הריון מכיל מידע רב ערך שכל אישה צריכה לדעת לפני שהיא מתכננת להביא ילד לעולם.

הספר לקראת הריון כולל את המידע העדכני ביותר על האופן בו אפשר להביא לעולם תינוק בריא וחכם, והוא מבוסס על למעלה מ-1,000 מחקרים מדעיים.הספר מתווה לך תוכנית פעולה מעשית כיצד להכין את גופך לקראת הריון. כל פרק מתמקד בנושא אחר ומונה את הצעדים החשובים ביותר שיש לנקוט בהם לפני ההריון:
• עשרת המזונות שיכינו את גופך היטב לקראת הריון בריא • עשרת המזונות שחשובים לגופך ויתרמו לבריאותו ולמוחו של העובר • עשרת המזונות הרעילים שעלייך להימנע מהם לפני כניסה להריון• עשרת הצעדים שיסייעו לך להימנע מלחצים נפשיים לפני הריון• עשרת הצעדים לבניית מערכת חיסונית מאוזנת לקראת הריון• עשרת הצעדים לניקוי הסביבה שלך מרעלים לפני הריון• עשרת הצעדים שיכינו גם את גופו של הגבר שלך לאבהות
 
"ד"ר לו מדגיש את חשיבות אורח החיים הנכון, הכולל תזונה נכונה, ואת חשיבות החוסן הנפשי כדי להביא לעולם ילד בריא, יפה, מוצלח ושמח. בטוחני כי משפחות המתכננות להביא ילד לעולם, יקבלו מהספר הנחיות מדהימות בדרך להבאת הילד הבריא, החכם והיפה, וילמדו ממנו רבות."                         פרופ´ משה שטרנפלד, מתוך ההקדמה לספר.
על המחברד"ר מייקל לו, הוא רופא אמריקאי מומחה במיילדות וגינקולוגיה המכהן גם כפרופסור באוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג´לס (UCLA). ד"ר לו זכה להכרה נרחבת בתחומי המחקר, ההוראה והטיפול הקליני. בין היתר, זיכתה אותו האגודה האמריקאית לבריאות הציבור בפרס "המומחה הצעיר" בתחום בריאות האם והילד, על מחקריו בנושא ההתנהלות הטרום-הריונית. ד"ר לו זכה בפרסים רבים בשל יכולת ההוראה שלו. ד"ר לו מנהל מרפאה למעקב טרום הריוני באוניברסיטת UCLA והוא נבחר כאחד הרופאים הטובים ביותר באמריקה מאז 2005.
 


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
אזל זמנית

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

יומנו של תינוק מחודש

יומנו של תינוק מחודש

דניאל שטרן
מחיר מכירה 98 ₪
בראשית ילדה

בראשית ילדה

אורנה פילץ
מחיר מכירה 96 ₪
מחברת משלך איתך לתקופת ההריון

מחברת משלך איתך לתקופת ההריון

שרית אליהו
מחיר מכירה 88 ₪
ההכנה הכנה ללידה

ההכנה הכנה ללידה

בויקו קרן
מחיר מכירה 119 ₪
סודות הלידה

סודות הלידה

 
מחיר מכירה 94 ₪
המדריך הישראלי להיריון ולידה 2018

המדריך הישראלי להיריון ולידה 2018

עמוס בר
מחיר מכירה 178 ₪