דף הבית > מאז שהלכת
מאז שהלכת

מאז שהלכת

         

תקציר

מאז שהלכת/ ליאת לוינהר בי
הטלפון הנייד שלי צלצל בחמש וחצי לפנות בוקר. ״ליאתי, מצאו את שי,״ נשמע קולה החנוק של מורי מהצד השני של הקו. בין חלום ליקיצה כמעט שאלתי אותה, ’חי?’ אבל המציאות הלמה בי, וידעתי, ולא שאלתי. ״זה טוב,״ אמרנו, ״לפחות עכשיו אנחנו יודעות.״ וגם, ״עכשיו נוכל להביא אותו למנוחה אחרונה.״
אבל זה לא היה טוב. וגם קודם ידענו. ואין מנוחה.

אחד־עשר בספטמבר, 2001, השעה 8:46. המטוס הראשון מתנגש במגדל התאומים הצפוני, ושי לוינהר שמשרדו היה בקומה 103 ,נהרג במקום. הוא הותיר אחריו את בתו היחידה, ספיר, תינוקת בת שישה שבועות, ואת ליאת, אלמנה צעירה בת 28. בספר מאז שהלכת מתעדת ליאת לוינהר בי את ההשלכות הפרטיות מאוד של אירוע עולמי בעל ממדים היסטוריים. בחוכמה וברגישות היא טווה את דמותו של שי ומשרטטת את תווי המתאר של העדרו. היא מספרת על הדרמה של הימים והשעות הראשונות וגם על שגרת האבל שעימה היא התמודדה ומתמודדת שנים אחר כך. לרגעים מזעזע, לרגעים מצחיק, וכמעט כל הזמן מעורר הזדהות, מאז שהלכת אינו דף זיכרון, אלא מקור השראה לחיים.
ליאת לוינהר בי היא אישה אופטימית, בעלת תארים במדעי החיים, מנהל עסקים ועבודה סוציאלית, עוסקת בתחום המחקרים הקליניים. חיה בניו ג'רזי עם בעלה השני ושלושת ילדיהם.


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 98 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

77

77

אברהם דרור
מחיר מכירה 79 ₪
חתול עובר ושב

חתול עובר ושב

אוריה מנשה
מחיר מכירה 73 ₪
חישול הפלדה

חישול הפלדה

אלעזר יוספי
מחיר מכירה 78 ₪
היהודי והים

היהודי והים

יוסף גונדה
מחיר מכירה 95 ₪
לא הכול צריך לדעת

לא הכול צריך לדעת

אלי (חתולי) שרייבר
מחיר מכירה 82 ₪
40% הנחה על הספר השני
דיוקן אישה

דיוקן אישה

יואל יערי
מחיר מכירה 98 ₪