דף הבית > מוול סטריט אל החומה הגדולה
מוול סטריט אל החומה הגדולה

מוול סטריט אל החומה הגדולה

         

תקציר

אין זה סוד שכלכלתה של סין היא בעלת שיעור הצמיחה המהיר ביותר בעולם. הכלכלה הסינית משולה לרכבת אדירה שתמשיך בוודאי לשעוט לעבר העתיד, איתנו או בלעדינו. לאותם משקיעים המעוניינים לגלות את טיבו של השוק החדש הזה, הספר מוול סטריט אל החומה הגדולה הוא מקור רב-ערך.
האם המרהיבה של הכלכלה הסינית בעשרים השנה האחרונות תוכל לעמוד בפני הסיכונים השונים - כגון הזדקנות האוכלוסייה, הלוואות בנקאיות גרועות, המתיחות עם טייוואן ועם יפן, משבר איכות הסביבה וכו´ - בזכות התרבות הקונפוציאנית והעבר הסיני המפואר?
האם סין אכן עומדת להפוך בעשרים השנים הבאות למעצמה הכלכלית הגדולה ביותר בעולם ולהשאיר את ארצות הברית, שבמשך שנים רבות שמרה על עליונותה, במקום השני?

בסגנון קליל וקולח מסביר ברטון מלכיאל מדוע וכיצד עשויה הכלכלה הסינית לצבור רווחים משמעותיים בעתיד הקרוב וכיצד יכולים משקיעים ממוצעים לנצל את ההזדמנויות שהיא מציעה ולממש את יתרונותיה, שבמבט ראשון עשויים להיראות כתחומם הבלעדי של אנשי כספים מקצועיים.
הספר בוחן לעומק את שוק המניות הסיני, מעריך את יעילותו ומדגיש את המועמדים המוצלחים ביותר להשקעה מבין החברות והתעשיות הסיניות ובין שוקי הסחורות, הנדל"ן והאמנות.

ברטון ג´י מלכיאל מכהן כפרופסור לכלכלה באוניברסיטת פרינסטון. שימש כחבר במועצת היועצים הכלכליים לנשיא ארצות הברית ובדירקטוריונים של כמה חברות חשובות, בהן קבוצת ההשקעות ואנגארד ותאגיד פרודנשל פייננשל.
פטרישה א´ טיילור היא סופרת ועורכת שהשתתפה בכתיבתן ובעריכתן של תשע המהדורות של הליכת אקראי בוול סטריט.
ג´יאנפינג מיי יליד סין, קיבל תואר דוקטור לכלכלה מאוניברסיטת פרינסטון, שימש כפרופסור חבר לכלכלה ועסקים בינלאומיים באוניברסיטת ניו יורק, ועתה מלמד בבית הספר למנהל עסקים בבייג´ינג.
רוי יאנג הוא מנהל קרנות הון סיכון בחברת ניהול הקרנות בוסרה, אחת מחברות ההשקעות הגדולות ביותר בסין.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 98 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הליכת אקראי בוול סטריט

הליכת אקראי בוול סטריט

מלכיאל ג ברטון
מחיר מכירה 112 ₪
זהב נייר וקריפטו

זהב נייר וקריפטו

דרור גולדברג
מחיר מכירה 129 ₪
40% הנחה על הספר השני
כלכלת משימה

כלכלת משימה

מריאנה מצוקאטו
מחיר מכירה 98 ₪
ריאליזם קפיטליסטי

ריאליזם קפיטליסטי

פישר מרק
מחיר מכירה 96 ₪
40% הנחה על הספר השני
הפסיכולוגיה של הכסף

הפסיכולוגיה של הכסף

מורגן האוסל
מחיר מכירה 98 ₪
לביקורת הכלכלה המדינית מבוא והקדמה

לביקורת הכלכלה המדינית מבוא והקדמה

קרל מרקס
מחיר מכירה 76 ₪