דף הבית > מזימת אפקט החממה
מזימת אפקט החממה

מזימת אפקט החממה

         

תקציר

כאשר סטיב נקרא בהפתעה לשיחה במטה ה-סי.אי.אי בלנגלי, מתברר לו כי הסתבך בפרשייה גדולה ומסועפת, בה שותפים גופים כלכליים גדולים, חברות ענק ומדינות התומכות בטרור העולמי. סטיב הוא קצין מרינס לשעבר האחראי על הביטחון בחברת הדלק המובילה בארה"ב יו.אס.אויל. כשסטיב שומע כי "מרכז האנרגיה" מתחיל לייצר מימן כדלק למכוניות באמצעות קרן שמש מרוכזת, הוא מבין כי החברה שלו בסכנה ומחליט לעשות מעשה קיצוני כדי להגן על פרנסתו. חבורתם ארוכת השנים של סטיב וגלן, סמנכ"ל יו.אס.אויל עומדת למבחן כאשר הם מוצאים עצמם משני צידי המתרס והעלילה מסתבכת כשגלן מגלה להפתעתו כי אשתו תמי, העובדת בארגון להגנת הסביבה, שותפה ללא ידיעתו לתכניתו של סטיב. במהלך החיפוש אחר האנרגיה החלופית הבאה, מגלים גיבורינו כי לא רק חברותם האישית עומדת למבחן, אלא גם נאמנותם לעקרונותיהם ולמדינתם.

הספר "מזימת אפקט החממה" הוא ספר מתח העוסק במהפכה הגדולה ביותר העוברת עלינו מאז המהפכה התעשייתית, היא מהפיכת האנרגיה. אפקט החממה והמלחמה בהתחממות הגלובאלית מובילים לחיפוש אחר אנרגיות חלופיות, למורת רוחם של יצרניות הנפט וארגונים אינטרסנטיים שונים. מלחמת האנרגיה גורמת למערבולת תככים ומזימות בין-לאומיות בהם מעורבים ארגונים כלכליים אדירים, ממשלות, גופי איכות סביבה חזקים, ספקיות הנפט וגופי הטרור העולמיים.

בספר "מזימת אפקט החממה" מתוארות טכנולוגיות הנמצאות בחזית הידע האנושי. אין כאן מדע בדיוני, כל הטכנולוגיות קיימות, על חלקן אפילו לא שמעתם. הקורא יבין תהליכים גלובאליים המתרחשים בימים אלו ממש, ואשר ישפיעו על חיינו במאה השנים הקרובות.

האם אפקט החממה הינו מעשה ידי אדם? האם ההתחממות הגלובאלית היא באמת מזימה? מי מושך בחוטים? האם זה אמיתי? האם זה באמת יכול לקרות... או שאולי זה כבר קרה...?

דוקטור עדי בן-ארצי הינו מדען בעל תואר שלישי בהנדסת חומרים מאוניברסיטת בן-גוריון שבנגב. הוא מומחה בתהליכי עיצוב פלסטי של מתכות ובתהליכי ריתוך ועיצוב בפולס אלקטרו-מגנטי. הספר "מזימת אפקט החממה" הינו ספרו הראשון.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 79 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

לא הכול צריך לדעת

לא הכול צריך לדעת

אלי (חתולי) שרייבר
מחיר מכירה 82 ₪
כלב

כלב

ישי אישי רון
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
דיוקן אישה

דיוקן אישה

יואל יערי
מחיר מכירה 98 ₪
גוף ראשון נוכחת

גוף ראשון נוכחת

לב מירי שטרן
מחיר מכירה 98 ₪
להתחיל מחדש המוות של גו

להתחיל מחדש המוות של גו

רועי זפרני
מחיר מכירה 104 ₪
היו שניים בלי תפקיד

היו שניים בלי תפקיד

תמר רפאל
מחיר מכירה 96 ₪