דף הבית > מסע בעקבות האהבה מחודש
מסע בעקבות האהבה מחודש

מסע בעקבות האהבה מחודש

         

תקציר

קארינה, גיבורת הסיפור, היא נערה שבדית המסיימת את לימודיה התיכוניים ומתלבטת בהמשך דרכה. "סעי לישראל" מציעה לה סבתא. ישראל, מה פתאום ישראל?! מתפלאה קארינה. רעיון כזה מעולם לא היה עולה בדעתה. מדוע מכל ארצות העולם דווקא לנסוע לישראל?

כשעלילת הספר נפתחת ומתגלגלת מגלה קארינה שסבתה לא הציעה לה סתם כך לנסוע לארץ הקודש. מתברר לה שבארץ ישראל, לפני הרבה-הרבה שנים, ביקר סב-סבתה ושם אף נולדה בתו שרה. עמי גדליה מגוללת סיפור מורכב מהעבר המתייחס לעלייה הראשונה של התימנים לארץ וגם לקבוצת אמריקאים שבדיים הבאים לחיות בישראל. ביד אמן היא רוקמת רומן אסור ומספרת מה עשה סב-סבתה של קארינה בארץ, כיצד הגיע לשם ומי הייתה אמה של שרה.

קארינה יוצאת לירושלים כעצת סבתה, ובחיפוש אחר זהותה היא פוגשת באיתן, סטודנט לפיזיקה וגנן, שגם שורשיו נטועים בסיפור זה. השניים יוצאים לגלות ביחד את עברם המשותף – חיפוש ההופך למסע בעקבות האהבה.

עמי גדליה היא בוגרת החוג ללימודי ארץ ישראל באוניברסיטת חיפה, עובדת כספרנית בספריית נוער וכותבת לילדים ולנוער. שניים מספריה: ´העד האחרון´ ו´נעורים במסתור´ זכו בפרס זאב. ספרה ´העד האחרון´ אף תורגם לשבדית.


מחיר באתר: 66.6 ₪

מחיר קטלוגי: 74

Powered by Blacknet.co.il