דף הבית > מספר 10 \ תיכון לילה 6
מספר 10 \ תיכון לילה 6

מספר 10 \ תיכון לילה 6

         

תקציר

לפני שמונה חודשים אמא של גְרֵיי לֶנגטְרי התמנתה לראשות הממשלה. עכשיו מישהו רוצה להרוג אותה.

מאז נבחרה אמא של גריי להנהיג את המדינה, החיים שלה התהפכו. הן נאלצו לעזוב את הבית שלהן ולעבור למעון הרשמי של ראש הממשלה ברחוב דאונינג 10. עכשיו, לכל מקום שגריי הולכת, מתלווים אליה שומרי ראש. וגרוע מכול, המדיה לא מניחה לה לרגע. ההופעה שלה, ההתנהגות שלה, אורך החצאיות שלה – לכולם יש מה לומר, לכתוב, להעיר, לשפוט. הצלקות מגירושי הוריה והנישואים החדשים והמפתיעים של אמה עדיין טריות. היא לא אוהבת את אביה החורג. היא לא אוהבת את החיים האלה.

צילום של גריי שיכורה מחוץ למועדון לונדוני מגיע לכותרות העיתונים. גריי מרותקת לבית, וצוות חדש של שומרי ראש – צעירים יותר, מתוחכמים יותר – מחליף את הצוות הישן. ג'וליה, אחת השומרות החדשות, מספרת לגריי שארגון טרור חדש מאיים לרצוח אותה ואת אמה. כאשר גריי מנסה לברר עוד פרטים, היא נתקלת בחומת שתיקה. אחד האנשים שמבין בדיוק מה קורה הוא גֵ'ייק מֶקִינטַייר, בנו של האויב הפוליטי של אמא של גריי. האם היא יכולה לסמוך עליו?

לילה אחד, בעודה מתגנבת במסדרונות הממשל, גריי שומעת שיחה שמזעזעת אותה. המצב חמור הרבה יותר ממה שצוות האבטחה של אמה משער. אבל האם מישהו יאמין לבת הפרועה של ראשת הממשלה? חרדה לעצמה, לאמה ולמדינה שלה, גריי חייבת למצוא הוכחה. אבל היא מוכרחה לפעול במהירות.

השעון מתקתק.

 

סי גֵ'יי דוֹהֶרטי היתה כתבת פלילים והיום היא סופרת ספרי מתח לנוער ולמבוגרים. ספרי תיכון לילה היו לרבי מכר בארצות רבות, ותורגמו ל-24 שפות. היא מתגוררת באנגליה.

 

 

"דוֹהֶרטי יודעת לספר סיפור. כיף אדיר!" Financial Times

"שנים לא קראנו סדרת נוער כל כך מלהיבה." Now Magazine

 

 

 


מחיר באתר: 79.2 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 88

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך: