דף הבית > נשמות תועות 1
נשמות תועות 1

נשמות תועות 1

         

תקציר

רומן זה הוא הרומן המבעית ביותר עד כה, פרי עטה של הסופרת ליסה ג´קסון; במהלך מרדפה הנחוש של צעירה אחר רוצח סדרתי, היא נתקלת בפשעיו המחרידים של מטורף מופרע.
קריסטי בנץ בת העשרים ושבע נותרה בחיים בדרך נס. לא רבים מקרב בני גילה נתקלו פעמיים ברוצחים סדרתיים ושרדו. אביה של קריסטי, הבלש ריק בנץ, רוצה שהיא תישאר בניו–אורלינס, ולא תסכן את חייה. אך חוויותיה של קריסטי רק הגבירו את משיכתה להבנת דפוסי חשיבתם של רוצחים סדרתיים; היא לא ויתרה על חלומה לכתוב ספר על מקרה פשע אמתי - לחקור את צפונותיו האפלות ביותר של הרֶשע - ועתה ייתכן שהיא תזכה בכך.
ארבע תלמידות נעלמו ממכללת ´כל הקדושים´ בתוך פחות משנתיים. כל הארבע היו ´נשמות תועות´ - בחורות בעייתיות ופגיעות, שאף אחד לא התעניין בהן ולא חיפש אחריהן. המשטרה סבורה שהן עזבו את הלימודים והסתלקו, אך חושיה של קריסטי מורים לה שיש קשר כלשהו ביניהן, קשר מפחיד, והיא מחליטה לחפש אחריהן ולנסות לעלות על עקבותיהן.
המכללה הקתולית המשמימה שבה למדה קריסטי לפני שנים רבות, שינתה את פניה. היא החלה לקסום למרצים חדשים - מקוריים ונועזים, ועתה היא נודעת בחדשנותה, בזכות שיעורים בנושאים מיוחדים שמועברים בה. וישנן גם שמועות שבמכללה הזו יש כת חשאית שחבריה עונדים לצווארם בקבוקוני דם, נפגשים בסתר ועורכים טקסים שרק מתי מעט מורשים להשתתף בהם. על מנת לגלות את האמת, קריסטי תיאלץ לחדור לכת, להכיר את סודותיהם של חבריה ולהעמיד פנים שהיא נפש תועה, וזאת בלי לאבד את עצמיותה. היא בוחרת בדרך מסוכנת, ועלולה למעוד לתהום.
כשחקירתה של קריסטי הולכת ומעמיקה, היא מתחילה לתהות האם היא הציידת או הטרף. היא בטוחה שמישהו צופה בה ועוקב אחריה - ואולי אף לומד את דרכיה - ואז נעלמת בחורה נוספת, ואחריה עוד בחורה. וכשהגופות מתחילות לצוץ לבסוף - באופן שמעורר פחד במכללה ומטיל אימה אף על שוטרים קשוחים, כמו הבלש בנץ ושותפו רובּן מונטויה - מתחוור לקריסטי בבהירות מצמררת שהיא המעיטה בערכו של אויבה. יריבה למשחק הוא רוצח ערמומי וצמא דם, רוצח שבחר לצרף אותה לכת המוות שממנה אין מפלט.

הסופרת ליסה ג´קסון נחשבת לאחת הסופרות הפופולריות ביותר בארה"ב, וספריה עומדים בראש רשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס. בהוצאת אור–עם הופיעו מפרי עטה הספרים רבי המכר בכוונה תחילה, הבת האובדת, להט רצחני, כווייה קטלנית, הקפאה עמוקה, התנפצות, הפחד המוחלט והמוות קרוב.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 69 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הבת האובדת חלק ב

הבת האובדת חלק ב

ליסה גקסון
מחיר מכירה 69 ₪
רשעות

רשעות

ליסה גקסון
מחיר מכירה 94 ₪
משחק זדוני

משחק זדוני

ליסה גקסון
מחיר מכירה 88 ₪
למות מקור 1

למות מקור 1

ליסה גקסון
מחיר מכירה 69 ₪
למות מקור 2

למות מקור 2

ליסה גקסון
מחיר מכירה 69 ₪
הפחד המוחלט 1

הפחד המוחלט 1

ליסה גקסון
מחיר מכירה 69 ₪