דף הבית > סוכרת-לחיות עם להרגיש בלי
סוכרת-לחיות עם להרגיש בלי

סוכרת-לחיות עם להרגיש בלי

         

תקציר

600 עמ`

הספר הנרחב העדכני והחדש סוכרת- לחיות עם ולהרגיש בלי, נועד לקהל הסוכרתיים ובני משפחותיהם מחד ולקהילת המטפלים בסוכרת מאידך. הספר נכתב בעבור הסוכרתיים החיים ומתפקדים בישראל, והוא מקיף את מכלול הנושאי הקשורים בהבנת הסוכרת, ומקנה לקורא ידע בסיסי, מידע עדכני על חידושים במחקר, על הגישות והחידושים בטיפול בסוכרת, על אופני ההתמודדות היומיומית עימה ועל הדרכים לאיזונה. בעשרת חלקי הספר 46 פרקים הכתובים בשפה קלילה ומובנת, בתוספת נספחים ובהם עצות והדרכה בנושאי הזרקות, תפריטים, מתכונים ולחג ולמועד ועוד. כל זאת כדי לסייע לסוכרתי להבין טוב יותר את הסוכרת, להצליח באיזונה, ולעמוד במטלה היומיומית של ``לחיות עם ולהרגיש בלי- סוכרת``.

ד``ר יורם קנטר, PH.D , M.D, נולד, גדל והתחנך בישראל. את לימודי התיכון סיים כבוגר מצטיין בבית-הספר הריאלי בחיפה, ולאחר שנות שירות בנח``ל למד בבית-הספר לרפואה שליד האוניברסיטה העברית בירושלים, ושם הוענק לו התואר ד``ר לרפואה- M.D אחר שנות התמחות במרכז הרפואי רמב``ם ברפואה פנימית ובאנדוקרינולוגיה, נשלח לארצות-הברית באוניברסיטת USC בלוס-אנג`לס שבקליפורניה, שם למד והשתלם במחלקה לפרמקולוגיה ותזונה והוענק לו תואר דוקטור נוסף PH.D. במקביל השתלם יותר משלוש שנים בסוכרת על סיבוכיה במרכז הרפואי של לוס- אנג`לס. עם שובו לארץ ב- 1976, הקים את היחידה לסוכרת והפרעות מטבוליות, וב- 1984 הפך למנהלה, תפקיד שהוא ממלא עד עצם היום הזה.
ד``ר קנטר עוסק בסוכרת על סיבוכיה ובהפרעות מטבוליות למעלה מ- 30 שנה. הוא מרכז את נושא הסוכרת וההפרעות המטבוליות במרכז הרפואי רמב``ם במישור הרפואי, וכמרצה בכיר בפקולטה לרפואה שבטכניון במישור ההוראה והמחקר. בנוסף כתב ד``ר קנטר כ- 100 פרסומים מדעיים בעיתונות הרפואית והמחקרית ויותר מ- 120 פרסומים וכתבות בעברית בנושאי סוכרת וסיבוכיה לקהל הרחב, במסגרת החינוך להגברת הידע והמודעות בסוכרת. בנוסף משמש ד``ר קנטר מזה כשמונה שנים בתפקיד העורך המדעי של א.י.ל – בטאונה הרשמי של האגודה הישראלית לסוכרת.
על פעילותו למען הרחבת הידע על הסוכרת בקרב הציבור ולמען הסוכרתים בישראל, הוענק לאחרונה לד``ר קנטר אות הוקרה מיוחד מטעם האגודה הישראלית לסוכרת.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 128 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

40% הנחה על הספר השני
תהיה בריא גבר

תהיה בריא גבר

גף פוסטר
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
שנת הנמר

שנת הנמר

מילי אולינובר
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
להשתחרר מהכאב

להשתחרר מהכאב

עדי דוידוביץ
מחיר מכירה 96 ₪
40% הנחה על הספר השני
צעירים לנצח

צעירים לנצח

מארק דר היימן
מחיר מכירה 98 ₪
האבולוציה של הפרקטיקה הרפואית

האבולוציה של הפרקטיקה הרפואית

בנימין מוזס
מחיר מכירה 118 ₪
האינציקלופדיה השלמה לריפוי טבעי

האינציקלופדיה השלמה לריפוי טבעי

אבשלום מזרחי
מחיר מכירה 228 ₪