דף הבית > סריגים לפעוטות
סריגים לפעוטות

סריגים לפעוטות

         

תקציר

בספר זה תמצאו פריטים לכל דרגת קושי, וניתן אפילו להתגבר על הפרויקטים היותר מאתגרים באמצעות סבלנות וקצת מאמץ. באשר לבחירת הצמר, לנה ניסתה להשתמש בתערובות של סוגי צמר שונים, כולל כותנה וצמר, ודאגה תמיד שיהיו רכים ונעימים למגע.
כל פריט לבוש המוצג בספר הינו נעים ונוח – שום דבר לא יגרד, יסרבל או יעצבן את הפעוטות. הבגדים נוחים כל כך שמתאימים למשחקים בחוץ, ויפים כל כך שאפשר ללכת איתם למסיבה. ההורים ישמחו לגלות עד כמה קל להלביש ולהסיר את הבגדים, זאת משום שהם מעוצבים עם כמות קטנטנה של כפתורים וקשרים.
הצעצועים והשמיכות נוסו על ידי פעוטות לפני שהוכנסו לספר הזה, וכולם זכו לתשבחות. הילדים שיחקו עמם, חיבקו אותם, השליכו אותם והתרפקו עליהם – הוכחה מוחצת שהילדים אכן אוהבים אותם.
לנה מייקון למדה סריגה מסבתה בגיל חמש, ומאז לא נגעה במסרגות במשך שלושים שנה. היא החלה לסרוג שוב כסוג של תרפיה שהובילה, בסופו של דבר, לעיסוק אהוב ולמקצוע.
בעיצוביה משתמשת לנה לעיתים קרובות בחומרים לא קונבנציונאליים ויוצרת פריטי לבוש וסביבה סרוגה. היא סורגת, בשתי מסרגות ובמסרגה אחת, גרביים, נעליים, שמלות, כובעים, תיקים, פרחים, אגרטלים, שמיכות, אהילים ואפילו שטיחים. עד היום פרסמה חמישה ספרים בחו"ל ועתה היא שוקדת על ספרה השישי.
סריגים לפעוטות הוא ספרה השני בעברית, קדם לו סורגים אופנה (פן, ידיעות ספרים, 2006)

מחיר באתר: 106.2 ₪

מחיר קטלוגי: 118

Powered by Blacknet.co.il