דף הבית > עושים גלים
עושים גלים

עושים גלים

         

תקציר

374 עמודים.
מרץ 1972. תד אריסון ניצב על סיפון מארדי גרא היוצאת מנמל מיאמי להפלגתה הראשונה כספינה היחידה בשירותה של חברת קרניבל קרוז שבבעלותו. תוך דקות עולה הספינה על שרטון. אריסון הופך לבדיחת העיר.
יוני 1997. תד אריסון עומד בראש קבוצה הרוכשת מידי ממשלת ישראל את בנק הפועלים תמורת 1.37 מיליארד דולר. בנו מיקי מנהל את קרניבל, מלכת שיט התענוגות. בתו שרי היא בין האישים המשפיעים ביותר בישראל.
מה שהתרחש ב-25 השנים שחלפו בין שני האירועים הוא אחד הסיפורים המרתקים ביותר בתולדות עולם העסקים הבינלאומי. זהו מעשה שיש בו הכל: חברות ענק עוברות מיד ליד, שותפים הופכים ליריבים ולהיפך, עובדים מתמרדים, מאבקים פוליטיים, אהבה ומין, מקרי מוות מסתוריים, שחיתות ומעילות, גזענות וניצול, יצרים ואגו, אוקיאנוסים וחופים טרופיים.
במרכז הסיפור עומד תד אריסון, אשר החברה שהקים שולטת במחצית מהשוק המגלגל 13 מיליארד דולר בשנה, ואשר ההון שעשה בעסקי שיט הנופש שימש את משפחתו לרכוש כמה מהחברות הגדולות בישראל. עושים גלים מתאר כיצד חולל מי שנמלט בעור שיניו מן השואה את הנס של הפיכת הפלגת בכורה הרסנית לאימפריה ששווייה עשרות מיליארדי דולרים. העיתונאי כריסטופר גארין מתאר את הגאונות העסקית והמזל של משפחת אריסון, אך אינו מזניח שאלות מוסריות נוקבות. התוצאה עוצרת נשימה.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 98 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הלונה פארק של החיים

הלונה פארק של החיים

בוב אייגר
מחיר מכירה 118 ₪
40% הנחה על הספר השני
למכור בעידן הבלה בלה

למכור בעידן הבלה בלה

לוטן סגל
מחיר מכירה 118 ₪
ISRAEL SUPERBRANDS 2024

ISRAEL SUPERBRANDS 2024

 
מחיר מכירה 169 ₪
ניהול מתוך שליחות

ניהול מתוך שליחות

זאב פרץ
מחיר מכירה 118 ₪
חתול רחוב

חתול רחוב

אבי ברנע
מחיר מכירה 89 ₪
40% הנחה על הספר השני
יעדות

יעדות

דב מורן
מחיר מכירה 112 ₪