דף הבית > עזה כמוות אהבה
עזה כמוות אהבה

עזה כמוות אהבה

         

תקציר

מי לא ניסה לרדת לחקר המסתורין שבאהבה? פילוסופים והוגי דעות, משוררים וסופרים, פסלים וציירים, פסיכולוגים ופסיכואנליטיקאים, חוקרים ומטפלים משלל תחומים. כולנו מנסים להבין את סוד קסמה של האהבה, כמהים ומחפשים אותה, אך לא בהכרח מוצאים או משיגים אותה. ואם כבר השגנו, לא תמיד עולה בידינו לשמר אותה.

ספר זה צמח מתוך ניסיונם הקליני רב־השנים של פרופ' רבקה יהב ופרופ' אליעזר ויצטום, לאחר שנתקלו בתופעה חוזרת ונשנית של קושי ביצירת קשר זוגי וכן בקשרים בין בני זוג שלא עלו יפה. למרות ניסיונות רבים להשיג קשר או לבנות קשר מיטיב, המטופלים והמטופלות שפגשו שבו ויצרו אותן תבניות יחסים עם אותם טיפוסים וחוזר חלילה.

עזה כמוות אהבה מציג מודל רב־ממדי להתבוננות בקשיים ביחסי אהבה, ובו שילוב של נקודות ראות של תאוריות וגישות שונות, ממפה את הקשיים וממיין את הבעיות המגוונות. על ידי שילוב תחומי דעת שונים, כמו היסטוריה, ספרות, שירה, פסיכולוגיה, פסיכיאטריה, פסיכואנליזה ואנתרופולוגיה, וכן תיאורי מקרים המדגימים וממחישים את הסוגיות התאורטיות והטיפוליות, פותח הספר צוהר לעולמו הפנימי של מי שמתקשה בקשרי האהבה. ספר חדשני זה מיועד לכל מי שמעוניין לקבל מבט­־על ומעין מפת דרכים המשלבת נקודות מבט שונות ומרעננות על בעיות מוכרות המלוות את האדם משחר ההיסטוריה.

 

 

 


מחיר באתר: 97.2 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 108

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים