דף הבית > פושקין מרוקאי סיפורים
פושקין מרוקאי סיפורים

פושקין מרוקאי סיפורים

         

תקציר

הסופר אברהם בר־אב (בן־טאטה), מחבר הרומן המצליח רחוב שיח´ חאמזה 17 , קהיר, מפתיע בקובץ סיפורים קצרים, מרגשים, נועזים ושופעי הומור.
 
חלק א´ — תמונתו של ארנון זרביב (4 סיפורים).
...אילנה נטלה את כף ידי והפכה אותה פנים ואחור, כאילו הייתה פריט בשוק המזכרות של דליית־אל־כרמל. "רוב הבנות מביטות אל רוחב הכתפיים או הישבן החטוב. אני מביטה אל הידיים. יש לך יד מיוחדת.
עשירת הבעה, כמו של אדם הראשון..." בעיניה ניצת זיק מוזר. לרגע ארוך ואינטימי לא הייתי קיים כלל. הם היו לבדם, היא וכף היד המופלאה שלי. "המיניות על פי רודמן".
 
חלק ב´ — געגועים לנילוס (7 סיפורים).
...אחת לעשרים מיליון מוצאים משרת שכמותו: נאמן, נקי, חכם, אצילי, ממושמע. כשבעלה נמצא בנסיעה באירופה והיא חוטפת מיגרנה איומה, מי מגיש לה למיטה את משקה הקמומיל החם עם שני האספירינים? היא שוכבת בכותונת הלילה שלה, השׂער השחור שלה פזור ברפיון על הכר. כארים עומד זקוף בפתח חדרה ומחכה שתאותת לו בידה להתקרב.
"ילדה רעה קהיר".
 
חלק ג´ — מזמרת הארץ (7 סיפורים).
...ניצה הרחיקה ראות כשתמכה בו בפריימריז. הייתה לה "תחושת בטן". הלשונות הרעות יגידו: "תרתי משמע". הזמזום של השר באינטרקום מדליק אוטומטית אור בחלון הקומה העליונה. אחרי דקה, נדלק גם האור בחדר המדרגות... דלת הבית פתוחה לקראתו וניצה חמה־חמה מן השמיכות. ככה בדיוק השר אוהב אותה. "מבצע שקל".

הסופר אברהם בר־אב (בן־טאטה) למד בחוגים לאמנות התיאטרון וספרות אנגלית באוניברסיטת תל־אביב. כתב וביים מחזות, פרסם סיפורים קצרים. רומן הביכורים שלו רחוב שיח´ חאמזה 17 , קהיר תורגם לאנגלית והיה לרב־מכר באמזון. פושקין מרוקאי הוא ספרו הרביעי.

מחיר באתר: 73.8 ₪

מחיר קטלוגי: 82

Powered by Blacknet.co.il