דף הבית > צאקרות
צאקרות

צאקרות

         

תקציר

בגישת הטנטרה עתיקת היומין, נתפס הגוף האנושי ככלי המושלם ביותר להבעת התודעה. שלמות זו מתבטאת באמצעות פיתוח המרכזים הנפשיים, או הצ`אקרות. הצ`אקרות, הנמצאות במערכת המוח והשדרה, הן המקום שבו מתרחשים יחסי הגומלין בין התודעה העליונה והתשוקה. כתוצאה מכך אנו מגיעים, בסופו של דבר, להוויית ישות נאותה באמצעות הבנה וניצול האנרגיות של הצ`אקרות.
המחבר, הריש ג`והרי, מלומד הודי העוסק בטנטרה, מציג בפנינו את העקרונות הקלסיים של הצ`אקרות, וכן את יישומן היעיל בימינו. הוא חושף את המסתורין של מרכזי אנרגיה אלה בטכניקות של המחשה החיוניות לפעילות בטנטרה והגשמתה.
הספר מלווה באיוריו של ג`והרי לצ`אקרות. חלקם תמונות צבעוניות מרהיבות ומעוררות השראה של כל צ`אקרה; מדיטציה על תמונות אלה מפיחה רוח חיים במרכזי המוח והשדרה ומביאה להרמוניה פיסית ונפשית בכל המערכת. כמו כן הקורא מוזמן להוסיף ולצבוע את התמונות כתרגיל בהפחת רוח חיים והתבוננות בצ`אקרות.
שלא כמו ספרים אחרים בנושא זה, מספק הספר צ`אקרות את הכלים המדויקים כדי להפעיל את מרכזי האנרגיה בגוף ולהפוך את החוויה האינטלקטואלית של הפרט לחוויה של התפתחות רוחנית. הקורא המערבי לא ימצא בשום מקום אחר מידע רב-ערך, מפורט ומדויק כל-כך על המסורת העתיקה הזו. למדריכים רוחניים ולכל המתעניין בנושא, יהווה הספר מקור מידע מעשי ועיוני, שלא יסולא בפז, על אודות הצ`אקרות.
הריש ג`והרי - צייר, פסל, מומחה לטנטרה וחוקר בעל-שם מרבה לכתוב ספרים בנושאי טנטרה, צ`אקרות והתפתחות אישית. בהוצאת ``אור-עם`` הופיע הספר טנטרה מפרי עטו.


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 98 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טנטרה

טנטרה

הריש גוהרי
מחיר מכירה 115 ₪
עיסוי איורוודי

עיסוי איורוודי

הריש גוהרי
מחיר מכירה 80 ₪
שיר האל

שיר האל

אמיר אור
מחיר מכירה 100 ₪
קלפי ארבע ההסכמות

קלפי ארבע ההסכמות

דון-מיגואל רואיס
מחיר מכירה 149 ₪
40% הנחה על הספר השני
בצמיחה מתמדת

בצמיחה מתמדת

ארתור ברוקס
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
למצוא שלווה בעולם סוער

למצוא שלווה בעולם סוער

מארק ויליאמס
מחיר מכירה 98 ₪