דף הבית > צומיקו והשועל המשועבד
צומיקו והשועל המשועבד

צומיקו והשועל המשועבד

         

תקציר

צומיקו הג'ימה היא יתומה שהתחנכה בבית הספר לבנות של "מסדר מידורי הקדושה של האורות השמימיים". זהו מקום מנותק מהעולם, שדואג כי הדרות בו יעסקו בלימודים ולא בענייני השעה, גם כשאותם עניינים נוגעים להופעתו של גזע חדש: האמראנתים. הם אינם בני אדם ולא חיות אך יש להם מאפיינים של אלה וגם של אלה, והם המיתוסים והאגדות שלנו שקרמו עור וגידים. הופעתם משנה את האנושות, והנסיונות לכונן שלום עם גזע חזק ולא לגמרי מובן מעוררים קונפליקטים רבים ופחד.


כשצומיקו מקבלת לפתע ירושה גדולה מקרובה רחוקה שלא הכירה, היא מגלה שביחד עם האחוזה וההון נמסר לה גם נכס משפחתי עוין ומסויג: רב־משרתים. והוא לא בן אדם. ארג'נט האמראנתי שירת את משפחת הג'ימה במשך מאות שנים. אם צומיקו לא תחדש את הקשר הרב־דורי איתו הוא ימות. והוא שונא אותה.


לארג'נט ולצומיקו יש מטרה משותפת: שניהם רוצים בשחרורו של ארג'נט מהשיעבוד הארוך. אבל זו מתגלה כמשימה סבוכה במיוחד, וככל שחולפים הימים, והשניים מתוודעים זה לזה ומתמודדים עם עולם מורכב וקסום של בני אדם, אמראנתים ובני כלאיים שלא תמיד פניהם לשלום, הם מתחילים לתהות עד כמה הם באמת רוצים שדרכיהם יפרדו.

צומיקו והשועל המשועבד הוא סיפור שמערער את גבולות המציאות והדמיון, ומאפשר להגדיר מחדש למה אנחנו קוראים אהבה, וכלפי מי אפשר להרגיש אותה.

פורטריית הוא שמה הבדוי של סופרת שהחלה את דרכה ככותבת פאנפיקים, ולאחר מכן החלה לברוא עולמות משלה, רומנטיים ומלאי יצירתיות, חום והתלהבות.


מחיר באתר: 88.2 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 98

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך: