דף הבית > קיטון האבן
קיטון האבן

קיטון האבן

         

תקציר

216 עמודים

הכפרים החבויים של סיציליה מושכים את תרזה מאג`ו בעוצמה אדירה. היא נוסעת אליהם בגלל הקסם שבאווירה, האופי הסיציליאני הייחודי, הנוף המדהים, הבתים התלויים על קצה הצוק, הבדידות ובעיקר בשל המורשת המשפחתית. סבה וסבתה עזבו את סיציליה בצעירותם. כפרם חרב ברעידת אדמה, ואף-על-פי שאמרו לה ש``כלום לא נותר שם``. מאג`ו שבה כדי למצוא את המקום שממנו היגרה המשפחה לארצות הברית. האהבה לאי הגעשי מושכת אותה לשוב אליו כמעט בכל שנה לביקורים ממושכים.
``קיטון האבן`` הוא סיפורם של הביקורים האלה, במקומות חבויים, שרק מעטים מגיעים אליהם. מאג`ו מצליחה, ברגישות ובאהבה גדולות, לערוך לקוראים היכרות עם סיציליה הנסתרת, זו של הכפרים שעל מורדות האטנה, שם ממתינים יותר ממאה שנה כדי שאפשר יהיה לחרוש את האדמה שכוסתה בלבה, של המוזיקאים המסורתיים, של המנזרים המבודדים ובעיקר של שהנשים שלובשות שחור. בכשרון כתיבה גדול וברגישות רבה מתארת מאג`ו את ביקוריה, מסעות של אישה בחבלי ארץ שבהם השאלה הראשונה היא: ``האם את נשואה?``

תרזה מאג`ו גדלה בניו ג`רזי. נכדתם של המהגרים מסיציליה, עובדת ככתבת עצמאית בנושאי מסעות ומדע. מאמריה מתפרסמים ב``ניו יורק טיימס``, ב``פייננשייל טיימס``, ב``לונדון דיילי טלגרף`` וב``מיאמי הראלד``, ספרה הראשון, ``מאטאנצה``, זכה לשבחים רבים. ``קיטון האבן`` הוא ספרה השני.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 69 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

נובלות מוזיקליות / צוויג הופמן מריקה

נובלות מוזיקליות / צוויג הופמן מריקה

סטפן צוויג
מחיר מכירה 69 ₪
בהרי הטירוף

בהרי הטירוף

פיליפס לאבקראפט
מחיר מכירה 88 ₪
סוף המשחק מחודש

סוף המשחק מחודש

חוליו קורטאסר
מחיר מכירה 88 ₪
מורבזין

מורבזין

בלז סנדרר
מחיר מכירה 98 ₪
האישה האחרת

האישה האחרת

שרווד אנדרסון
מחיר מכירה 68 ₪
קרמילה

קרמילה

שרידן גוזף לה-פאנו
מחיר מכירה 88 ₪