דף הבית > קלינטק
קלינטק

קלינטק

         

תקציר

כשענקי תעשייה כמו GE, "טויוטה" ו"שארפ" וחברות כמו "גולדמן סאקס" משקיעים מיליארדים בקלינטק - המסר ברור. פיתוח טכנולוגיות הסביבה כבר איננו סוגיה חברתית המעסיקה רק את פעילי איכות הסביבה; זהו עסק רווחי הקורץ לכל איש עסקים. ומאחר שהכלכלה ניצבת בפני אתגרים חסרי תקדים כמו משבר האנרגיה, מחסור במשאבים ואיומים סביבתיים גלובליים, טכנולוגיות הסביבה - שמטרתן לספק ביצועים טובים יותר בעלות נמוכה יותר תוך ייצור פסולת מועטה יותר - הן המנוע הבא של הצמיחה הכלכלית.

בספר מזהים המחברים את הכוחות העיקריים שהפכו את טכנולוגיות הסביבה מחלום אוטופי למהפכה של ממש. הם מציגים את תחומי הקלינטק המרכזיים: אנרגיית שמש, אנרגיית רוח, ביו-דלקים וביו-חומרים, בניינים ירוקים, תחבורה אישית, רשת חכמה, יישומים ניידים והתפלת מים, ומראים כיצד ממשלות, משקיעים, יזמים ואנשי עסקים יכולים להרוויח מהחדשנות הטכנולוגית המבורכת הזאת. הם מפנים את אור הזרקורים לטכנולוגיות ולחברות שיצליחו ככל הנראה לגרוף את הרווחים הגדולים ביותר מטכנולוגיות הסביבה, וממליצים לנו לפעול עכשיו!

למהדורה העברית נוסף פרק מיוחד על הקלינטק בישראל מאת רו"ח ניר זיכלינסקי, נשיא ומנכ"לSRI Global Group . זהו פרק מפורט ומקיף שיאפשר לקורא הישראלי לנווט את דרכו בעולם הקלינטק בארץ ובעולם, לקבל נתונים ורקע על מיזמים וחברות בתחום טכנולוגיות הסביבה בישראל ולהתעדכן בנוגע לכיוונים, למגמות ולהזדמנויות שמומלץ לבחון.

קלינטק - מהפכת טכנולוגיות הסביבה הוא ספר חדשני, עדכני ורחב יריעה, קריאת חובה לכל מי שרוצה להבין את טכנולוגיות הסביבה המעצבות מחדש את עולמנו, ולהרוויח מהן בגדול.


"ספרו של תומס פרידמן, העולם הוא שטוח, עזר לאנשים להבין שהגלובליזציה מתפשטת. באופן דומה, הספר קלינטק- מהפכת טכנולוגיות הסביבה מראה לנו שהאנרגיה הנקייה הגיעה, ושתהיה לה השפעה נרחבת הרבה יותר על הכלכלה הגלובלית."

- בוב גריפילד, נשיא ומנהל ראשי, The Nasdaq Stock Market, Inc.


"תהיתם אם הקלינטק הוא תעשייה אמיתית הכוללת חברות רציניות? קראו את ספרם המהימן של רון פרניק וקלינט ויילדר. משקיעים, יזמים ומנהלים בכירים בתחום ימצאו ערך רב ברשימות ובתיאורים התמציתיים שמכיל הספר."

- ויליאם ג´ ריילי, מייסד-שותף של Aqua International Partners


"הספר קלינטק - מהפכת טכנולוגיות הסביבה הוא מתווה לעתיד. על ידי תיעוד ה´היריון´ של תעשיית טכנולוגיות הסביבה, פרמיק וויילדר הכינו את הקרקע להבנת ´עמק הסיליקון´ הבא שלנו והיזמים, המשקיעים, הטכנולוגיות והחברות הגורמים לזה לקרות."

- ננסי פלויד, מייסדת ומנהלת כללית, Nth Power

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 95 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הלונה פארק של החיים

הלונה פארק של החיים

בוב אייגר
מחיר מכירה 118 ₪
40% הנחה על הספר השני
למכור בעידן הבלה בלה

למכור בעידן הבלה בלה

לוטן סגל
מחיר מכירה 118 ₪
ISRAEL SUPERBRANDS 2024

ISRAEL SUPERBRANDS 2024

 
מחיר מכירה 169 ₪
ניהול מתוך שליחות

ניהול מתוך שליחות

זאב פרץ
מחיר מכירה 118 ₪
חתול רחוב

חתול רחוב

אבי ברנע
מחיר מכירה 89 ₪
40% הנחה על הספר השני
יעדות

יעדות

דב מורן
מחיר מכירה 112 ₪