דף הבית > רגוע ושמח מתמיד
רגוע ושמח מתמיד

רגוע ושמח מתמיד

         

תקציר

באבולוציה, תגובת סטרס היא דבר חיובי והיא חשובה ביותר להישרדות החיים. לעומת זאת, כיום הלחץ המודרני הוא יצרן הסטרס האולטימטיבי שלעולם אינו נגמר. אנחנו חשופים לסטרס כרוני – עבודה שלעולם איננה מסתיימת, תחרותיות ומרדף אין־סופי אחר ממון והצלחה, וחוסר יכולת לחוות אושר. כל אלה גובים מאיתנו מחיר יקר בצורת מחלות מודרניות, כגון: מחלות אוטואימוניות, לחץ דם גבוה, הפרעות מטבוליות, סוכרת, שבץ, מחלות קרדיו־וסקולריות, סרטן ודמנציה.

הספר רגוע ושמח מתמיד דן באופן מעמיק בגורמי הסטרס ובהשפעתם המזיקה על הפיזיולוגיה של הגוף, על הזיכרון, על השינה, על מצב הרוח, על היחסים הבין־אישיים ועל התפקוד בחיים. כמו כן, מציע הספר דרכי התמודדות שונות עם הסטרס. הספר מכיל דוגמאות מהחיים, איורים, טבלאות ושאלונים שנועדו לפשט ולהנגיש את הכתוב לקורא. אני מקווה שהספר רגוע ושמח מתמיד יעזור לכם לממש את השינוי שאתם חייבים לבצע כדי לסלק את הסטרס המאיים עליכם ועל בריאותכם, ולצעוד בדרך חדשה שתוביל אתכם למקומות רגועים ובריאים יותר.

ד"ר שלמה ברוק נולד בישראל. לאחר לימודי רפואה באוניברסיטת פדובה שבצפון איטליה, חזר לישראל והתמחה בפסיכיאטריה בבית החולים אברבנאל שבבת־ים. לאחר מלחמת המפרץ עבר להתגורר ביוהנסבורג שבדרום אפריקה, שם החל לעבוד כמנהל אחת המחלקות הסגורות בבית חולים פסיכיאטרי. במהלך עבודתו הקים את היחידה למחקר קליני בתרופות אנטי־פסיכוטיות, והיה מעורב בעשרות מחקרים קליניים בתרופות אנטי־פסיכוטיות ובתרופות אנטי־דיכאוניות. בעשרים השנים האחרונות עובד בקליניקה הפרטית שלו ומטפל בעיקר בחולי חרדה ודיכאון.


מחיר באתר: 62.4 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 78

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

חודש הספר 20% הנחה
יוגה ובריאות

יוגה ובריאות

מחיר מכירה 71.2 ₪מחיר קודם89 ₪
2 ספרים ב99 ש"ח
רגישות היא העוצמה החדשה

רגישות היא העוצמה החדשה

מחיר מכירה 82.8 ₪מחיר קודם92 ₪
ספר החודש - 29.90 ש"ח
היה הגיבור של חייך

היה הגיבור של חייך

מחיר מכירה 29.9 ₪מחיר קודם98 ₪
חודש הספר 20% הנחה
ההצלחה בשבעה חוקים רוחניים

ההצלחה בשבעה חוקים רוחניים

מחיר מכירה 70.4 ₪מחיר קודם88 ₪
2 ספרים ב99 ש"ח
פנג שואי

פנג שואי

מחיר מכירה 88.2 ₪מחיר קודם98 ₪
חודש הספר 20% הנחה
מחולי לרפואה בסין המודרנית

מחולי לרפואה בסין המודרנית

מחיר מכירה 65.6 ₪מחיר קודם82 ₪