דף הבית > רגעים מתוקים
רגעים מתוקים

רגעים מתוקים

         

תקציר

רגעים מתוקים, ספרו הראשון של דיוויד לוי, שף ובעלים של מסעדת "אוונגרד" הוותיקה, מביא את הגרסה האישית שלו לעוגות, קינוחים ושאר מתוקים שליקט, עיבד ושדרג במהלך השנים בארץ ובטיוליו בעולם.

כל מתכון ב"רגעים מתוקים" לקוח מחוויה אחרת בחייו של דיוויד שגדל בארה"ב, מהמטבח של הדודה הבשלנית מניו-ג´רזי עד ארוחה בלתי נשכחת במסעדת שף צרפתית.
הספר מחולק לפרקים, חלקם על- פי המרכיבים וחלקם על פי החוויה שהם מייצרים. בין המתכונים גם טיפים ורעיונות יצירתיים להגשה.

במבוא לספר כותב דיוויד לוי: "מי שאני היום, נולד מזה שאמי ברטה שנאה את המטבח, ממש שנאה! קשה לי להיזכר מתי ראיתי את אמא במטבח, מבשלת או אופה. לא שהיינו רעבים חלילה, פשוט היה מי שיבשל במקומה, או שאכלנו בחוץ.
זו הסיבה שתמיד אהבתי להיות במטבחים ולהסתכל על אנשים שאוהבים לבשל, בארץ ובעולם, מהדודים שלי, עד לאמהות של חברים. הערצתי אותם על כך שאמא שלהם מבשלת, שלי לא. וברור שאני מעריץ שפים גדולים.
נראה לי שמה שמייחד אותי הוא העובדה שאין לי קו אחיד בבישול ובאפייה. השפיעו עלי הרבה מטבחים בארץ ובעולם. עם השנים בניתי את הקו שלי, קו אקלקטי של דודי, כמו שאמא שלי ברטה הייתה קוראת לי. רציתי רק לציין שהיה לי זוג הורים מדהימים, שעד היום הם חלק דומיננטי מאוד בחיי. חלק גדול מההשפעות על הבישול והאפייה שלי רכשתי במהלך הטיולים עם ההורים בעולם.
אז תודה לכם אמא ואבא ותודה לכם החברים, תיהנו מהמתכונים בספר וספרו לי איך הלך".

מחיר באתר: 88.2 ₪

מחיר קטלוגי: 98

Powered by Blacknet.co.il