דף הבית > רומן של קיץ
רומן של קיץ

רומן של קיץ

         

תקציר

קלייר דאנר קריספין מתקשה להציב גבולות. מאז ומעולם, היא קיבלה על עצמה כל מחויבות, נשאה בכל עול ונענתה לכל בקשה. קלייר אינה מוכנה להסתפק בפחות מהכול, ולדעת חבריה, יש לה הכול: בעל מסור שעובד קשה, ארבעה ילדים יפים וקריירה כאמנית מצליחה. כך כאשר היא מתבקשת לכהן כמארגנת האירוע החברתי החשוב של השנה, נשף הקיץ של העמותה למען ילדי ננטאקט, היא אינה יכולה אלא להשיב בחיוב. במיוחד היות שהיא תוכל לשכנע את אהובה מימי לימודיה בתיכון - וכוכב הרוק הבינלאומי - מקס ווסט, להופיע בנשף חינם. ובמיוחד היות שהיא האישה, האֵם, החברה והאמנית שיכולה להתמודד עם ה–כ–ו–ל.
בתחילת ההכנות לקראת הנשף, מגלה קלייר ש´הכול´ עלול להיות מוגזם, כשהמיליונר לוקהארט דיקסון נכנס לחייה. כמנהל העמותה למען ילדי ננטאקט, מתעקש לוק לעבוד בצמוד לקלייר - לעתים קרובות בלוויית בקבוק יין - וכעבור זמן לא רב, קלייר אינה יכולה להתעלם מהנגיעות המרומזות ומהמבטים הארוכים שלו. להפתעתה, היא אינה יכולה להתעלם גם מהתחושות שהם מעוררים בה.
כשתשוקתה ללוק גוברת, מגלה קלייר שהנשף, חייה והיא עצמה נכנסים לתוך סחרור: היא מבטיחה להעמיד למכירה הפומבית בנשף יצירה שהיא טרם יצרה, מבטיחה לחברתה הטובה ביותר תפקיד שאין בסמכותה להציע, ונמצאת בחילוקי דעות תמידיים עם שותפתה לארגון, איזבל פרנץ´, אשת החברה הגבוהה ממנהטן.
ככל שהקיץ קרב, הרומן של קלייר עם לוֹק הולך ומכלה את כוחותיה. האם קלייר תוכל לשוב ולהשתלט על חייה ולתקן הכול, ככל שיידרש?
ברומן של קיץ, באים לידי ביטוי האהבה, האבדן וחוסר האונים הכרוכים בפרשיית אהבים בלתי צפויה ובתשוקה חסרת רסן; זהו מסע אמיץ ועוצר נשימה אל לבה של אישה מודרנית, הכתוב כפי שרק אלין הילדרברנד, שהוכתרה על ידי הניו יורק טיימס כסופרת רבי מכר, יודעת לכתוב.
...
אלין הילדרברנד מתגוררת באי ננטאקט, שבו מתרחשת עלילת הרומן. הילדרברנד היא בעלת תואר שני מאוניברסיטת ג´ונס הופקינס ובוגרת סדנת הכתיבה באוניברסיטת איווה.

מחיר באתר: 79.2 ₪

מחיר קטלוגי: 88

Powered by Blacknet.co.il