דף הבית > ריצת משוכות
ריצת משוכות

ריצת משוכות

         

תקציר

"השעה 16:45 והפקק ארוך נורא. שוב יצאתי בשנייה האחרונה. הישיבה התארכה קצת, ואז הבוס נכנס אליי לחדר עם עוד שאלה; וגם הייתי חייבת לעבור בשירותים. לשבת בפקק באיילון במשך שעה כשאת לחוצה לשירותים זה סבל שאני לא מאחלת לשונאיי. 

בעוד כמה דקות מסתיימת שעת ההארכה של הגן. אני לא מספיקה, אלוהים, אני לא מספיקה. אני חונה בזריזות בדאבל פארקינג ורצה לגן. לעזאזל, עקבים לא עוצבו לריצה. מגיעה בדקה האחרונה. הגננת חמוצה. עמרי בוכה כי הוא נשאר אחרון וזו לא הפעם הראשונה. 

טלפון מהבוס, אני עונה, כן, כן, דיברתי עם משאבי אנוש, ובטח, המצגת מוכנה. מנסה באותו הזמן לקשור את עמרי למושב הבטיחות. החגורה לא נסגרת, מה קרה? אוי, זה הסלקל של אחיו התינוק... מסיימת את השיחה. מעבירה את עמרי למושב הנכון. מתיישבת על המדרכה. סליחה, מתוק שלי. סליחה."

למה יש כל כך מעט נשים בתפקידי ניהול בכירים?

אם נשים היו מקבלות יותר תמיכה בהתמודדות עם הקשיים הייחודיים להן, רבות היו ממשיכות להתקדם במסלול הקריירה לפסגה.

ריצת משוכות נכתב מתוך ניסיון אישי, והוא בחציו מסע אוטוביוגרפי וחציו מדריך מקורי ומרתק שכל אישה תמצא בו משהו מעצמה ומחוויותיה. בכתיבה מלהיבה ואינטליגנטית מנסחת גלי גלט שמחי את המשוכות שנשים קרייריסטיות מתמודדות עמן ומציעה דרכים לעקוף אותן, בדרך לשינוי המבורך והמיוחל.

 

גלי גלט שמחי, מתכננת ערים, אמא לשלושה בנים, נשואה, המשמשת כסגנית המנכ"ל בחברת נת"ע המקימה את הרכבת הקלה בתל אביב, ילידת 1974, מתגוררת בתל אביב.

 


מחיר באתר: 86.4 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 96

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך: