דף הבית > רישומים מתערוכה
רישומים מתערוכה

רישומים מתערוכה

         

תקציר

הציירת הרדופה רייצ´ל קלי מוצאת את מותה בהתקף ציור אובססיבי בסטודיו בעליית גג ביתה שבפנזנס. בעלה שאר הרוח וילדיה הבוגרים נותרים מאחור לאחות את הקרעים. היא משאירה אחריה אוסף יוצא דופן של יצירות מוערכות, סודות מן העבר ופצעים שלא במהרה יעלו ארוּכה.

באישה המופלאה והייחודית הזאת טמונים כוחות שימשיכו לפעול אחרי לכתה. אמנם ילדיה חשים מבורכים ורדופים כאחד, אלא שאף הם - איש איש בדרכו - יורשים ממנה את האקסצנטריות, את היכולת לאהוב – ואת השדים. הקווייקריות, אמונתו של אביהם, המאצילה רוגע וכושר עמידה עשויה לסייע בידם בהתמודדות עם השפעתה ההרסנית ועם הידיעה שתמיד יהיו בעדיפות שנייה.

העלילה מובילה אותנו במסע בזמן מפנזנס של ימינו אל טורונטו של שנות השישים וחזרה לסנט איבס של שנות השבעים, וטווה את החוטים למארג חייה של רייצ´ל – האומנית, המאהבת, האם, אשת האיש והחולה. נטווה כאן סיפור של אהבה בלתי מתפשרת, של משפחה שמתגברת על טרגדיה, חולי נפשי והמתח הבלתי נסבל שבחיים במחיצת גאונות. בדומה לרומנים אחרים מפרי עטו של פטריק גייל, "רישומים מתערוכה" שופע תבונה, הומור ועדנה.פטריק גייל נולד ב-1962 באי ווייט. סופר מוערך באנגליה. ספריו תורגמו לשפות רבות.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 86 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פינלי דונובן מהממת אותם

פינלי דונובן מהממת אותם

אל קוזימנו
מחיר מכירה 98 ₪
מאורת הארנב

מאורת הארנב

טס גאנטי
מחיר מכירה 98 ₪
השקר הראשון מנצח

השקר הראשון מנצח

אשלי אלסטון
מחיר מכירה 98 ₪
מלון ההתחלות החדשות

מלון ההתחלות החדשות

אלין הילדרברנד
מחיר מכירה 98 ₪
המזונות הארציים

המזונות הארציים

אנדרה זיד
מחיר מכירה 88 ₪
בטרם לילה

בטרם לילה

מרסל פרוסט
מחיר מכירה 50 ₪