דף הבית > שיחה זוגית
שיחה זוגית

שיחה זוגית

         

תקציר

· הוא: "כשהיא אומרת לי: ´אנחנו צריכים לדבר´ אני נכנס ללחץ כי אני יודע שהשיחה תהיה על כמה אני לא בסדר."
· היא: "אני כל כך מתגעגעת לשיחות שהיו לנו בתחילת הקשר. כל כך אהבתי להקשיב לו, לשתף אותו במחשבות שלי."
· הוא: "אני לא מאמין בדיבורים. בני זוג שבאמת אוהבים, צריכים להבין אחד את השני בלי לקשקש את עצמם לדעת. לכן כשהיא מתחילה לדבר. אני עובר לתדר אחר."
· היא: "פשוט משעמם לי איתו. אין לנו שיחות. הוא יושב מול הטלוויזיה או מול המחשב שלו ורואה כל פנייה שלי אליו כהטרדה."

כמה אנחנו גלויי לב וכמה אנחנו מסתירים? האם אנחנו משוחחים בכנות על סקס, פורנוגרפיה, נאמנות ובגידה? האם אנחנו משוחחים בכנות על מידת ה´לבד´ ועל מידת ה´ביחד´ שמתאימה לנו? כמה אנחנו חברים? האם אנחנו מחזרים זה אחרי זה? ואיך אנחנו מתמודדים עם שתיקת האהבה בנישואין?

לפני שלוש שנים בערך התחילו בני הזוג נרדי, שניהם מטפלים זוגיים, לתעד את שיחותיהם על מה שקשה לדבר. הם מזמינים את הקוראות והקוראים להתבוננות ולהתמודדות אמיצה עם אתגרי הזוגיות המודרנית.

שיחה זוגית הוא ספר מעורר השראה לשיח זוגי גלוי לב

ד"ר רבקה נרדי סופרת ומטפלת אישית וזוגית. בעלת תואר דוקטור לפילוסופיה מטעם UNION INSTITUTE, סינסינטי ארה"ב, עם התמחות בפסיכולוגיה חברתית ובמגדר (1999), מייסדת ומנהלת של מכון "דיאלוג" (1990). נמנית עם אנשי המקצוע הבכירים בתחום הזוגיות, יחסי הורים ילדים, העצמת נשים ויחסי נשים גברים בעולם האישי והמקצועי. הייתה שותפה בהקמת "התנועה לשוויון ולשלום בין המינים" (2004).
בין ספריה: את לא נראית בכלל (רומן), בתהליך הוצאה לאור, "הדים", 2010; זר יקר שלי (רומן), 2008; נשים חסרות מנוח, 2007; להיות דולפין: התמודדות עם תוקפנות וחולשה בזוגיות, בהורות, בעבודה ובצבא (נכתב במשותף עם ד"ר חן נרדי), 2006; ליאורה (רומן), 2004; זוגיות בסערה, 2003; איתך בגובה העיניים, 1996; נישואים שניים, 1994, 2005; בין העונות: על נשים באמצע החיים, 1991; אשה בזכות עצמה, 1989.

ד"ר חן נרדי מטפל אישי וזוגי, מנחה קבוצות גברים וסופר. שותף במכון דיאלוג. בעל תואר דוקטור בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת תל אביב (1998). שותף במכון דיאלוג. לשעבר קצין בריאות הנפש ומפקד בסיס טירונים בצה"ל. מומחה בטיפול אישי וקבוצתי בגברים כבני זוג, כאבות ובעולם העבודה. ממייסדי "התנועה לגבריות חדשה" (1993) ו"התנועה לשוויון ולשלום בין המינים" (2004).
בין ספריו: לחבק דולפין (ספר ילדים), בתהליך הוצאה לאור, "הדים", 2010, להיות דולפין: התמודדות עם תוקפנות וחולשה בזוגיות, בהורות, בעבודה ובצבא (נכתב במושתף עם ד"ר רבקה נרדי), 2006, מים גנובים: על גברים ובגידות, 1996, גברים בשינוי (בשיתוף ד"ר רבקה נרדי), 1992.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 85 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

להיות דולפין

להיות דולפין

נרדי חן
מחיר מכירה 88 ₪
ריפוי עצמי

ריפוי עצמי

ניקול לה-פרה
מחיר מכירה 108 ₪
לנצח את אפקט השליליות

לנצח את אפקט השליליות

גון טירני
מחיר מכירה 108 ₪
נכתב בנפש

נכתב בנפש

דבורה הראל
מחיר מכירה 135 ₪
פסיכותרפיה ממוקדת

פסיכותרפיה ממוקדת

מיקי דורון
מחיר מכירה 159 ₪
להקשיב לילד הפנימי

להקשיב לילד הפנימי

שטפני שטאהל
מחיר מכירה 98 ₪