דף הבית > שלושה ימים
שלושה ימים

שלושה ימים

         

תקציר

"ערבובייה מופלאה בין דרמה משטרתית לבין מותחן פשע, ביחד עם דמויות חזקות, אקשן שמתפוצץ לך בפנים ועלילה מפותלת שמגיעה לסוף בלתי צפוי. ספר חובה למעריצי נואר סקנדינבי" (ניו-יורק טיימס)


לפני 17 שנה, הבלש אוורט גרנס הוזעק לזירת פשע מחרידה. משפחה שלמה חוסלה, והניצולה היחידה – והעדה היחידה לאירוע – הייתה ילדה בת חמש. הילדה הועברה לתוכנית להגנת עדים ובהמשך למשפחת אומנה, הרוצחים מעולם לא נתפסו, אבל הרצח האקראי לכאורה וזיכרון הילדה ששרדה עדיין רודפים את גרנס אחרי כל השנים.


כשהוא מגלה לפתע שהדירה שבה אירע הטבח נפרצה לאחרונה באופן חשוד ומסמכים אודות הרצח נעלמו מהארכיון המשטרתי, אוורט גרנס חושש שמישהו מתכוון להשתיק את העדה היחידה. הוא יודע שעליו למצוא אותה – ולפני מי שזומם לפגוע בה.


במקביל, לא שקט בעולם התחתון בשטוקהולם. מישהו מוציא להורג מבריחי נשק ממוצא אלבני בזה אחר זה, ומעמיד בסכנה את משפחתו של המודיע המשטרתי לשעבר, פייט הופמן. הופמן נדרש להילחם באיום הממשי על חיי יקיריו, בעודו מחזיק בכמה סודות משלו. המצוד שלו אחר תשובות משתלב עד מהרה בחקירה שמנהל אוורט גרנס, והשניים מוצאים את עצמם במרכזה של קונספירציה פלילית מסובכת – ומסוכנת – בהרבה מזו שהעלו בדעתם.


שלושה ימים הוא הרביעי בסדרת רבי המכר של אנדרס רוסלנד העוקבת אחרי חייו של הסוכן הכפול פייט הופמן. קדמו לו שלוש שניות (זוכה פרס האקדמיה בשוודיה למותחן הטוב ביותר לשנת 2012), שלוש דקות ושלוש שעות.


מחיר באתר: 39.9 ₪

מחיר קטלוגי: 98

Powered by Blacknet.co.il