דף הבית > שמלת הכלה
שמלת הכלה

שמלת הכלה

         

תקציר

אסתר דגן קניאל, היא משוררת ומספרת סיפורים, התברכה ביכולת הגשת סיפור וכתיבתו. "שמלת הכלה" הוא ספרה השישי, לאחר שפרסמה ארבעה ספרי שירה:

“שירים בצבע אדום”, “אותיות מאירות”, “כמו קליפה”, “והארץ תדשא”, וספר "קוראים אותי אסתר" בו היא חושפת את התרבות והמסורת של יהודי תוניסיה.

שיריה, כמו הופעותיה, התפרסמו באתרים, באנתולוגיות, במקומונים, וברשתות הרדיו והטלוויזיה, זכו להדים חיוביים ונגעו לליבם של הקוראים והצופים.

הפעם אסתר מזמינה אותנו לצלול אל תוך עלילות שמתרחשות בארץ ומחוצה לה.

לב לבו של הספר "שמלת הכלה" הוא סיפור/רומן שעלילתו מתרחשת בתקופת השואה בתוניסיה. כל סיפור הוא הבטחה לרומן ולסרט טוב.

אסתר דגן קניאל, מקבצת בספר זה מכלול סיפורים, שנבראו ברובם הגדול במוחה, עוד בטרם ניסתה כוחה בכתיבה פיוטית. כמספרת סיפורים, שבתה את לב הקהל במחרוזת של סיפורים מרתקים שרקמה מתוך חוויותיה האישיות, ומתוך האזנה לעדויות משפחתיות, ומה טוב לראותם מכונסים יחדיו בספר שלם.

בנפש רגישה, הפורטת על מיתרי הלב, מגוללת אסתר סיפורים המציגים התמודדות נפשית-רוחנית של הדמויות עם מציאות חייהן. חלקם מבוססים על גרעין של אמת וחלקם הינם פרי דמיונה הפורה. בתוך כך חושפת המחברת עולם פנימי, המעוגן בתרבות אותה ספגה, במנהגים, באמונה ובערכים כגון: ערכי הדת, כבוד האדם, אחדות המשפחה, צניעות, אופטימיות ותקווה. הסיפורים, עתירי הרגשות, מביעים זה בצד זה שמחה וכאב, צחוק ודמע, חולשה ועוצמה, צדק וחמלה, ואת כולם מקשר חוט של אהבה.

“המספרת והמשוררת חוברות יחד, ואין פלא שבין הסיפורים שזורים, בחן וברטט, שירים פרי עטה. הספר משקף מבט אנושי מעורר אמפתיה.”

הסופרת שרה אהרוני


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 68 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מקדים את זמני ומאחר

מקדים את זמני ומאחר

אוהד מרחב
מחיר מכירה 78 ₪
תולדות המחשבה האנושית

תולדות המחשבה האנושית

דורן שפריר
מחיר מכירה 97 ₪
אוטוקורקט

אוטוקורקט

אתגר קרת
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
רקדתי עמדתי

רקדתי עמדתי

צרויה שלו
מחיר מכירה 88 ₪
40% הנחה על הספר השני
ההתחלה של כל הדברים

ההתחלה של כל הדברים

יניב איצקוביץ
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
פומלו

פומלו

ורד זינגר
מחיר מכירה 88 ₪