דף הבית > שנת החתול
שנת החתול

שנת החתול

         

תקציר

367 עמודים

שנייה לפני התפרצות הנעורים, לפני שהפרח נפתח ומפירץ ריח עז, כשהניתוח עדיין בגדר סוד והבטחה-זהו הריח שהפדופילים משועבדים לו ועורגים אליו - תשלובת של חלב ילדות וזיעה מתקתקה

ביום שבת יצאה ניצן אליפז בת השתיים-עשרה מביתה בבת-ים אל חברתה הגרה במרחק עשר דקות הליכה, ומאז אבדו עקבותיה. שכנים ועוברי אורח ראו אותה הולכת ברחוב הראשי, ודווקא כשהגיעה לצומת הגדול ביותר בעיר, נעלמה.

טלי רוזן היא סטודנטית לתואר שני בקרימינולוגיה, המתמחה בתחום סוטי-המין, ועובדת כסטאז`רית במשטרת תל-אביב. באמצעות פרופיל ששירטטה, היא עולה על עקבותיו של רוצח סדרתי, אבל איש במשטרה אינו מוכן להקשיב לה. טלי יוצאת לחקור לבדה.

הגלגל מתהפך וטלי מוצאת את עצמה נרדפת על-ידי רוצח מתוחכם ושטני. ``הוא - פסיכופת שיכול לזהות אותי אפילו בחושך, ואני - עיוורת סביב זנבי, לבדי. הוא רוצח מטורף, ואני - שלא מסוגלת להרוג ג`וק במטבח.`` המרדף הופך למירוץ מטורף נגד הזמן, שבו כל דקה קריטית, והסוף - עוצר נשימה.

שרה אנג`ל, סופרת ועיתונאית. בעקבות רבי-המכר הקודמים, ``מלאך או שטן`` ו``נקמה``, היא חוזרת עם רומן מתח חדש, מסעיר וסוחף: שנת החתול.
העלילה המרתקת נעה בין פסגות של הומור, טירוף, עצב, סקס ואהבה רומנטית מדליקה. בלשון שנונה ומושחזת, שמנתרת בקלילות מסלנג עסיסי ואותנטי לשפה מקצועית, מפליאה שרה אנג`ל לשזור סיפור אנושי חושפני עם רומן מתח מתוחכם.


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
אזל זמנית

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

חודש הספר 20% הנחה
מלאך או שטן מחודש

מלאך או שטן מחודש

אנגל שרה
מחיר מכירה 76.8 ₪מחיר קודם96 ₪
ירח משוגע

ירח משוגע

אנגל שרה
מחיר מכירה 98 ₪
בחורים טובים

בחורים טובים

אנגל שרה
מחיר מכירה 89 ₪
מה עוד לא קרה

מה עוד לא קרה

שולה ברנע
מחיר מכירה 98 ₪
משברים אנתולוגיה של סיפורים קצרים

משברים אנתולוגיה של סיפורים קצרים

 
מחיר מכירה 86 ₪
געגועים לעתיד

געגועים לעתיד

דוד פרנקל
מחיר מכירה 78 ₪