דף הבית > שפת סימנים לתינוקות
שפת סימנים לתינוקות

שפת סימנים לתינוקות

         

תקציר

171 עמ`

``ספר זה נותן בידי הקורא דרך פשוטה להפליא, מהנה ומרתקת, לשפר את התקשורת, היחסים החברתיים והשיתוף בעולם הפנימי בין הורים לתינוקות, שעדיין אינם יודעים לדבר`` (ד``ר דניאל נ.שטרן, מחבר יומנו של תינוק).

``ספר זה כתוב בכשרון ומציג גישה הבנויה שלב אחר שלב, והמיועדת להורים ומטפלים כאחד, אשר מעודדת את השימוש בשפת סימנים לתינוקות לציון אובייקטים, אירועים וצרכים. פתיחת ערוץ זה של תקשורת לא מילולית מסייעת הן למבוגר והן לילד לעבור את התקופה הקשה, שבה הרצון לתקשר עולה על יכולתו של התינוק לומר מלים`` (פרופ` סוזן קרוקנברג, פרופסור לפסיכולוגיה, אוניברסיטת ורמונט).

האם הבחנתם כמה קל לתינוקות ללמוד לנופף לשלום, לנענע בראשם כדי לומר ``לא`` ולהנהן כדי לומר ``כן``? תנועות לא מילוליות אלו, או סימנים לתינוקות, מאפשרים להם לתקשר ביעילות רבה למדי, בטרם יהיו מסוגלים לומר את המלים המתאימות. למרבה הצער, עוצרים רוב ההורים בנקודה זו, מבלי להבין את מלוא הפוטנציאל של תינוקם ללמוד תנועות אחרות – סימנים, המאפשרים להורים לתקשר עם ילדם בדרכים שברך-כלל מתאפשרות, אלא לאחר שלומד התינוק לדבר.

לינדה הקרדולו וסוזן גורדווין הקדישו למעלה מעשור לחקר השפעותיה של שפת הסימנים על תקשורת בקרב תינוקות והתוצאות שנמצאו היו חיוביות ברובן המכריע. לא זו בלבד שההורים מבינים טוב יותר את ילדיהם ואת הצרכים שלהם, אלא התינוקות אף מפתחים כישורים המעשירים את הבנת השפה.

בספר שפת סימנים לתינוקות: כיצד לדבר עם התינוק בטרם יודע התינוק לדבר, מציגות אקרדולו וגודווין בפני ההורים תכנית פשוטה ומהנה בשלבים, המורה כיצד ללמד את הילדים את שפת הסימנים בבית. זהו ספר יחיד במינו, הכולל איורי ותצלומי סימנים הקלים להבנה: שירי ילדים בשילוב סימנים: תשובות לשאלות הורים וסיפורים על שפת הסימנים לתינוקות. הספר שפת סימנים לתינוקות מאפשר לתינוקות ליצור קשר של חיברה וסיפור עם הזולת, שיימשך לאורך תקופת חיים שלמה.

ד``ר לינדה אקרדולו היא פרופסור לפסיכולוגיה באוניברסיטת קליפורניה שבדייוויס: וד``ר סוזן גודווין היא פרופסור עמית לפסיכולוגיה באוניברסיטה הממלכתית של קליפורניה שבסטניסלאוס. מזה עשר שנים הן מלמדות הורים, גננות ורופאי ילדים את שפ הסימנים לתינוקות.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 128 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

לאכול לגדול לאהוב

לאכול לגדול לאהוב

איילת קלטר
מחיר מכירה 84 ₪
מונטסורי בבית

מונטסורי בבית

טארה גריני
מחיר מכירה 98 ₪
החינוך לטבע

החינוך לטבע

מרוה שמואלי
מחיר מכירה 98 ₪
צעדים מסע של חינוך

צעדים מסע של חינוך

שי מאמו
מחיר מכירה 88 ₪
עצות גדולות להורים לילדים קטנים

עצות גדולות להורים לילדים קטנים

אורלי פוקס-שבתאי
מחיר מכירה 74 ₪
40% הנחה על הספר השני
מוח הילד

מוח הילד

אלווארו בילבאו
מחיר מכירה 108 ₪