דף הבית > הבנים (תוצרת שוודיה חלק שני)
הבנים (תוצרת שוודיה חלק שני)

הבנים (תוצרת שוודיה חלק שני)

         

תקציר

אחרי שבילה שנים ארוכות מאחורי הסורגים, ליאו דובניאק, שודד הבנקים הנועז והמתוחכם ביותר בתולדות שוודיה, יוצא לחופשי עם תוכנית סדורה: להוציא לפועל בתוך ארבעה ימים שוד מתוחכם שישלשל לכיסו מאה מיליון קרונות, ולהיעלם משוודיה לתמיד.

בתוכנית שלו כלולים אסיר משוחרר שאותו פגש מאחורי הסורגים - אדם שגם לו יחסים מורכבים עם אביו האלים - ואחיו הצעירים, וינסנט ופליקס, שבחרו בדרך הישר אחרי שריצו עונש מאסר על מעשי השוד שביצעו עם ליאו, אבל עדיין מעריצים את אחיהם הבכור עד כדי עיוורון.

מול ליאו מתייצב שוב הבלש יון ברונקס לקרב מוחות עוצר נשימה, שבו מתערבבים ילדות קשה, מעשי פשע מתוחכמים, תהפוכות נפש וגורל, ועבר שאין שום דרך להימלט מפניו.

הבנים, חלקו השני והאחרון של רב המכר הבינלאומי תוצרת שוודיה, הוא יריית סיום בלתי נשכחת לסאגה שהחלה בספר האב, וגם הוא מבוסס על אירועים שהתרחשו במציאות. שיני הבנים מקהות רק לעיתים נדירות באכזריות כזאת, והמותחן המסעיר הזה הוא תזכורת מצמררת למורכבותו הטרגית לעתים של מוסד המשפחה.

אנדרס רוסלנד, שביחד עם ביורג הלסטרום כתב רבי מכר בינלאומיים (בהם שלוש שניות, שלוש דקות, תא 21, חיה רעה, שני חיילים והנערה מתחת לרחוב – כולם ראו אור בעברית בסלע ספרים), משלב כוחות הפעם עם התסריטאי השוודי המוערך סטפן תונברג. ביחד הם יצרו עלילת פשע סוחפת שלא מרפה גם זמן רב אחרי שמסתיימת הקריאה.


מחיר באתר: 74.25 ₪

מחיר קטלוגי: 99

25%
Powered by Blacknet.co.il