דף הבית > 38 תמציות פרחי באך
38 תמציות פרחי באך

38 תמציות פרחי באך

         

תקציר

אחד הספרים המקיפים ביותר שהופיעו בנושא

שיטת פרחי-באך היא שיטה הוליסטית, המתייחסת לאדם כאל ישות אחת שלמה: גוף ונפש. 38 התמציות הן החוליה המקשרת ביניהן, לקוחות כולן מן הטבע ומופקות על-פי עקרונות הרפואה ההומיאופתית.
ד"ר באך הבדיל בין 38 מצבים רגשיים, המכסים את כל קשת התכונות האנושיות והתאים לכל אחת מהן תמצית בעלת תדר אנרגטי זהה. מצבים נפשיים ורגשיים שליליים מסויימים, לא רק שמעכבים החלמה, כי הם נחשבים כגורמי מחלות ובעיות-בריאות שונות. ´פרחי באך´ אינם תוקפים את המחלה, כי אם מתקנים את התדרים המקבילים בנפש האדם. שכבות ההגנה הרבות שהאדם בנה לעצמו במהלך חייו לצורך השירדות מתקלפות רובד אחר רובד, כמו קליפות בצל, עד שה´אני האמיתי´ מתגלה במלוא הדרו ו´האדם שב להיות הוא עצמו, מהנקודה בה חדל להיות הוא עצמו´.
השיטה מתאימה לכל הגילאים: תינוקות, מבוגרים וילדים, חולים ובריאים. השפעתן היעילה של התמציות הוכחה גם על בעלי-חיים וצמחים. אין בהן כל סכנה של מינון-יתר והן אינן גורמות לשום תופעות-לוואי, אינן נוגדות שום תרופה ואינן יוצרות כל תלות או התמכרות.
שיטת ´פרחי באך´ הפכה למובילה בעולם כפתרון טבעי למציאת רוגע, שקט, שלווה, שיווי-משקל והרמוניה, להתגברות על מצבי-לחץ ולהתמודדות עם מצבים רגשיים לא-רצויים, בהם מאבד האדם את חיוניותו ואת יכולתו לשמור על גוף ונפש בריאים ושלמים.
החזרת כל המערכות לאיזון, מחזקת את הגוף ומסייעת לו לחזור לחסינותו הטבעית כנגד מחלות. השיטה מרחיבה את אופק המודעות, פותחת ערוצי-מחשבה חדשים, משנה את זווית ההתבוננות על החיים ולוקחת כל אדם למסע אל עולמו הפנימי, להבנת נבכי אישיותו ולהיכרות מחודשת עם עצמו.

ד"ר אדוארד באך (1936-886), אביה-מולידה של שיטת ´פרחי-באך´ המהפכנית, היה הרופא ה´קונבנציונלי´ הראשון שחשב בדרך לא קונבנציונילית. הוא קומם עליו את כל הממסד הרפואי דאז, כאשר טען ש´אין מחלות, יש רק אנשים חולים´ מתוך אמונה שכל מחלה גופנית היא ביטוי לדיסהרמוניה נפשית. 38 התמציות שגילה היוו פריצת-דרך עולמית שהניחה את היסוד לרפואת התדרים המודרנית.


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
אזל זמנית

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

המדריך השלם לפרחי באך

המדריך השלם לפרחי באך

טל ד"ר שחר
מחיר מכירה 89 ₪
סוד הריפוי בצמחים

סוד הריפוי בצמחים

טל ד"ר שחר
מחיר מכירה 89 ₪
על קצה המזלג

על קצה המזלג

טל ד"ר שחר
מחיר מכירה 79 ₪
צמחים לילדים

צמחים לילדים

אסתר לחמן
מחיר מכירה 110 ₪
אפקט נוצת הקסם

אפקט נוצת הקסם

מלאני וורנר
מחיר מכירה 108 ₪
הרפואה הסינית המדריך השלם

הרפואה הסינית המדריך השלם

פרלה דוד
מחיר מכירה 112 ₪