דף הבית > משפחת טרסוב

משפחת טרסוב

ערכת אפייה משפחת טרסוב - כחול

ערכת אפייה משפחת טרסוב - כחול

 
מחיר מכירה 69 ₪
אזל
2 ספרים ב- 90 ש"ח , ספר שלישי ב - 30 ש"ח
המסעדה של אמה

המסעדה של אמה

טרסוב משפחת
מחיר מכירה 98 ₪
ערכת אפייה משפחת טרסוב

ערכת אפייה משפחת טרסוב

 
מחיר מכירה 69 ₪

טרנד היוטיוברים ואושיות הרשת לא פוסח גם על עולם הספרים. משפחת טרסוב, מהמשפחות הראשונות שהחלו לחשוף את עצמן בסרטוני יוטיוב משעשעים באופן קבוע, מתחזקת חמישה ערוצי יוטיוב, אחד לכל חבר משפחה. אם המשפחה מורן טרסוב, עוסקת מזה שנים בתחומי הלייף סטייל והיופי והייתה הראשונה שפתחה סביב הנושא ערוץ יוטיוב. הבעל, ג'וזף סטאר, הינו די ג'יי ויוטיובר ותיק בפני עצמו. המשפחה הוכרזה בשנת 2021 כמשפחה של המדינה על ידי עיתון ידיעות אחרונות ואתר וואי נט השייך לו.

למשפחת טרסוב ניסיון טלוויזיוני לא מבוטל, מורן טרסוב הגישה פינה קבועה בתוכנית מילון היופי של ערוץ 10 במשך כשנתיים. המשפחה כולה היוותה את הבסיס לסדרת טלוויזיה בת 17 פרקים "משפחת טרסוב", סדרה שהופקה ושודרה בהוט. סדרה זו הייתה  כפי הנראה הדלק שהניע את בני המשפחה ליצור את סרטוני היוטיוב אודות חיי היומיום של המשפחה.

משפחת טרסוב פועלת  לטובת הכלל ונרתמה למאבק של יוטיוב נגד אפליית בעלי מוגבלויות, למאבק לטובת כדור הארץ ואיכות הסביבה, השתתפה בקמפיין מיוחד לכבוד יום האישה הבינלאומי וזכויות נשים ובני המשפחה דאגו לשמח ילדים חולים בחג החנוכה האחרון.

הספרים שראו אור אודות משפחת טרסוב, מכניסים את הקורא לתוך חיי המשפחה ועוסקים בעיקר בלב ליבו של הבית, המטבח. מדובר בספרי אפיה ובישול, המביאים את העולם הקולינרי למרחב המשפחתי, בו כל בני המשפחה שותפים לעשייה, לבישול ואפיה, תוך הנאה, צחוקים ושיתוף פעולה משפחתי מהנה.