דף הבית > נועם חורב

נעם חורב

40% הנחה על הספר השני
שמש בצנצנת

שמש בצנצנת

נעם חורב
מחיר מכירה 108 ₪
40% הנחה על הספר השני
טביעת האצבע של איל

טביעת האצבע של איל

נעם חורב
מחיר מכירה 78 ₪
40% הנחה על הספר השני
טיוטה של אושר

טיוטה של אושר

נעם חורב
מחיר מכירה 96 ₪
40% הנחה על הספר השני
לציונה יש כנף אחת

לציונה יש כנף אחת

נעם חורב
מחיר מכירה 84 ₪

נעם חורב, פזמונאי, מחזאי ומשורר ישראלי, זוכה פרס אקו"ם ליצירה מקורית. חורב החל את דרכו כפזמונאי ושירו הראשון "הוכחה" התפרסם כחלק מתוך האלבום "חדשות טובות" של הזמרת מירי מסיקה. לאחר מכן, הצליח חורב לכתוב שיר שנבחר לייצג את המדינה באירוויזיון של שנת 2010, השיר בוצע על ידי הזמר הראל סקעת ונקרא "מילים". הביצוע והשיר אמנם לא זכו באירוויזיון אולם, השיר זכה לאהדה גדולה ולביקורות מצוינות וזכה בשלושת פרסי מרסל בזנסון: פרס יוצרי התחרות, פרס העיתונאים ופרס הפרשנים.

מאז, הספיק נועם חורב לכתוב שירים לאמנים רבים ובניהם: "מתנות קטנות" לרמי קליינשטיין, "אישה חרסינה" למירי מסיקה, "חבר של פעם" לריטה, "אחותי" לשירי מימון ועוד רבים נוספים. חורב התנסה בהצלחה גם בכתיבה לילדים והוציא לאור את הספר המצליח "לציונה יש כנף אחת" שהפך במהרה להצגת ילדים בתיאטרון "הקיבוץ". אחריו הגיעה גם הספר "טביעת האצבע של אייל".

נעם חורב כתב את המחזמר המקורי "הזמיר" והוציא לאור ספר ביכורים למבוגרים בשנת 2019 "טיוטה של אושר", לקט של שירים וטקסטים שכתב לאורך השנים, ספר שהפך בתוך ימים ספורים לרב מכר.

בשנת 2021 יצא חורב עם פרויקט משותף לו ולזמר והיוצר רמי קליינשטיין "מתנות קטנות – שירים לקטנים ולגדולים", 12 שירים חדשים שהובילו לסדרת טלוויזיה בכיכובם של מירי מסיקה, שירי מימון, ישראל קטורזה ועוד אמנים פופולריים ואהובים ואף הוציא ספר שירים למבוגרים בשם "שמש בצנצנת" שם ריכז שירים מוכרים שחלקם הולחנו והפכו ללהיטים לצד שירים פחות מוכרים.

בנוסף, החל נועם חורב להופיע במופע חדש המבוסס על יצירותיו "נעם חורב – הסיפורים שמאחורי השירים", המופע מצליח בישראל ובמקומות נוספים בעולם.