דף הבית > נפוליאון היל

נפוליאון היל (דף מוצרים)

סולם הקסמים להצלחה

סולם הקסמים להצלחה

נפוליאון היל
מחיר מכירה 98 ₪
חודש הספר 20% הנחה
חשוב והתעשר

חשוב והתעשר

נפוליאון היל
מחיר מכירה 78.4 ₪מחיר קודם98 ₪
חודש הספר 20% הנחה
כללי הזהב לעושר

כללי הזהב לעושר

נפוליאון היל
מחיר מכירה 78.4 ₪מחיר קודם98 ₪
מפתח המפתחות לעושר

מפתח המפתחות לעושר

נפוליאון היל
מחיר מכירה 98 ₪

גורו של הצלחה ושגשוג

נפוליאון היל היה סופר אמריקאי וגורו לעזרה עצמית הידוע בעבודותיו המשפיעות על הצלחה והישגים אישיים שכתביו מלפני כ-100 שנה מוצאים עצמם רלוונטיים ביותר גם כיום. הוא ידוע בעיקר בזכות ספרו "חשוב והתעשר", שהפך לאחד הספרים הנקראים והמתמשכים ביותר בז'אנר הפיתוח האישי. הספר מסתמך על ראיונות ומחקרים שערך היל במשך שני עשורים, במהלכם חקר אנשים מצליחים, כולל תעשיינים, ממציאים ויזמים ומזקק את העקרונות והאסטרטגיות שבהם משתמשים אנשים אלה כדי להשיג הצלחה ושגשוג.

הסודות של היל להצלחה

לכתביו של היל השפעה מתמשכת על ז'אנר הפיתוח האישי וכתביו הפכו למשאבים בסיסיים עבור אלה המבקשים לשפר את הלך הרוח שלהם, להתגבר על מכשולים ולהשיג את מטרותיהם. עיקרי ההצלחות אותן מביא היל מאופיינות בכמה אלמנטים בולטים וביניהם:

  • פרקטיות: היל מספק עצות מעשיות וצעדים מעשיים כדי לעזור לקוראים להשיג הצלחה. הדגש שלו הוא על יישום מעשי ולא על תיאוריה בלבד. למשל בספר ספר "מפתח המפתחות לעושר" בוחן את הרעיון של פיתוח תכונות המפתח הנחוצות להשגת הצלחה, כולל יוזמה אישית, משמעת עצמית וקבלת החלטות אפקטיבית. הוא מספק עצות מעשיות ואסטרטגיות לצמיחה אישית ופיננסית.
  • חשיבה חיובית: עבודותיו מדגישות את החשיבות של פיתוח ושמירה על גישה נפשית חיובית.
  • התמדה ונחישות: היל מרבה לעסוק בערך של התמדה בלתי מעורערת ומדגיש כי הצלחה דורשת לרוב מאמץ עקבי, חוסן ונכונות להמשיך למרות המכשולים.

ספריו  מעוררי ההשראה של היל מגובים מחקרית ולא סתם השפעתם נכרת ונמשכת לאורך כל-כך הרבה שנים. היל מספק לכולנו את הכלים הפשוטים, החושבים והמעשיים ביותר להגשמת מטרות אישיות ולהגעה למצב של שגשוג ושפע.