דף הבית > סיימון סינג

סיימון סינג

חודש הספר 20% הנחה
המתמטיקה של הסימפסונים

המתמטיקה של הסימפסונים

סיימון סינג
מחיר מכירה 78.4 ₪מחיר קודם98 ₪
ריפוי או פיתוי

ריפוי או פיתוי

סיימון סינג
מחיר מכירה 118 ₪
חודש הספר 20% הנחה
המפץ הגדול

המפץ הגדול

סיימון סינג
מחיר מכירה 89.6 ₪מחיר קודם112 ₪
סודות ההצפנה

סודות ההצפנה

סיימון סינג
מחיר מכירה 112 ₪
חודש הספר 20% הנחה
המשפט האחרון של פרמה

המשפט האחרון של פרמה

סיימון סינג
מחיר מכירה 94.4 ₪מחיר קודם118 ₪

מעודד חשיבה להצלחה
סיימון סינק הוא סופר הידוע בעבודתו על מנהיגות, הצלחה וניהול. סינק התפרסם לאחר הרצאתו ב-TED כשהרעיון המרכזי מאחורי הפילוסופיה של סינק הוא, שמנהיגים וארגונים גדולים מתקשרים ופועלים מתוך הבנה עמוקה של המטרה שלהם, ה"למה" שלהם. הוא טוען שעל ידי הבנה ותקשורת יעילה של מטרתם, מנהיגים יכולים לעורר השראה באחרים, לבנות עוקבים נאמנים וליצור הצלחה ארוכת טווח. סינק הוא זה שעומד מאחורי המושג "התחל עם למה".
למה "למה?" היא השאלה הנכונה?
סינק חוזר ומדגיש את החשיבות של להתחיל ב"למה?" ולא ב"מה?" או "איך?" בכל הנוגע להשראה לאחרים ולהשגת הצלחה. בספרו "להתחיל עם למה" הוא מפרט את משנתו בעניין. לכתביו השפעה משמעותית על תחומי המנהיגות והניהול. רעיונותיו זוכים לתהודה בקרב אנשים וארגונים רבים, ומעודדים אותם לחשוב מחדש על גישתם למנהיגות ועל חשיבות המטרה בהשגת הצלחה.
הבנה מעוררת מוטיבציה
סינק חוזר בכתביו על החשיבות שלהבנת המניעים לפעולה. הוא מצליח שוב ושוב לעורר השראה ומוטיבציה באופן כתיבתו הקולח והמרומם. באמצעות סיפורים ודוגמאות, הוא ממחיש כיצד מציאת ה"למה" של האדם יכולה להוביל להגשמה אישית וליצירת השפעה חיובית, כפי שניתן למצוא גם בספרו "ההצלחה מתחילה עם WHY". כתיבתו הינה בהירה ופשוטה, מה שמושך אליה קהל קוראים רב. סינק מצליחה לפרק רעיונות מורכבים למושגים נגישים ומשתמש בשפה פשוטה כדי להעביר את המסרים שלו במטרה להפוך את הרעיונות שלו למובנים וניתנים ליישום על ידי קהל רב ככל שניתן.
קוראים רבים חבים לסינק את הכלים והתובנות שקבלו מספריו תוך שהם מגלים את המטרות שלהם, בונים צוותים חזקים יותר ויוצרים שינוי חיובי בחייהם האישיים והמקצועיים.