דף הבית > עומר ברק

עומר ברק

חודש הספר 20% הנחה
כולם לחייך

כולם לחייך

עומר ברק
מחיר מכירה 73.6 ₪מחיר קודם92 ₪
חודש הספר 20% הנחה
לחוץ חתונה

לחוץ חתונה

עומר ברק
מחיר מכירה 78.4 ₪מחיר קודם98 ₪

עומר ברק, סופר ישראלי, עיתונאי, תסריטאי, עורך ומנחה של סדנאות בתחום הכתיבה. ברק זכור כאחד הסופרים הבודדים, שספר הביכורים שלהם הפך לרב מכר, בתוך פחות משבוע. "לחוץ חתונה" הגיע למקום ראשון ברשימות רבי המכר ואי לכך, עובד מהר מאוד לסרט קולנוע בשם "עוד סיפור אחד", בבימויו של גורי אלפי. הסרט גם הוא זכה להצלחה ולביקורות משבחות ואוהדות.

ספרו השני "כולם לחייך" שיצא במהלך שנת 2022 הוא קומדיה עם הפרעות קשב וריכוז, המהירות שבה הדברים קורים, האירועים ההזויים ונקודת המבט המצחיקה, גם בדברים הכבדים של הקיום האנושי, הופכים את הספר למצחיק, מסעיר ומפתיע מאוד. מדובר בקומדיה העוסקת באחת השאלות המוכרות ביותר בקיומנו מאז ומעולם, מהו טבעה של האהבה? האם היא בכל מצב מספקת אותנו לאורך זמן? אולי היא מייצגת רק אוסף של תמונות מהחיים שלא בהכרח נרצה להתבונן בהן שוב? דרכו המיוחדת של המחבר לענות על שאלות אלה, מצליחה להגחיך מצבים מסוימים ובכך, להאיר את הרגעים האפלים ביותר ברגעיו של בן אנוש.

עומר ברק החל את הקריירה המקצועית שלו בתחום הכתיבה בעיתון במחנה, בהיותו חייל. לאחר השחרור החל לכתוב מאמרים למגזין בלייזר. מאוחר יותר הגיע לידיעות אחרונות וכתב הן במדור הספורט של העיתון והן במגזין 7" ימים". ברק ידוע כאיש שאוהב פעילויות אקסטרים מאתגרות מסוגים שונים ולכן, נשלח על ידי העיתון לגור שבוע בחנות איקאה, להיאבק בליגת ה- WWE, לבקר בפאב נודיסטים ולערוך לעצמו לוויה. עומר ברק, לא עוד איש של מילים, פשוט אדם מרתק.