דף הבית > פאזלים 500 חלקים

פאזלים 500 חלקים

40% הנחה על המשחק השני
פאזל 500 חל' -זריחה על הנמל

פאזל 500 חל' -זריחה על הנמל

 
מחיר מכירה 120 ₪
40% הנחה על המשחק השני
פאזל 300 חל' - XL - מנדרולה, סינקטרה, איטליה

פאזל 300 חל' - XL - מנדרולה, סינקטרה, איטליה

 
מחיר מכירה 60 ₪

משפט חכם אומר – בני אדם לא הפסיקו לשחק בגלל שהזדקנו, אלא הזדקנו בגלל שהפסיקו לשחק. אז, מתי בפעם האחרונה יצא לכם להתחבר לילד שבכם ולבלות זמן איכות, ממש כמו פעם, בפתירת פאזל מאתגר? אם התשובה היא לא, נסו עכשיו. לא תאמינו עד כמה זה יכול למכר.

פאזלים 500 חלקים קונים בצומת ספרים

אחד הדברים היפים בפאזלים טמון בעובדה שכל אחד יכול למצוא את הפאזל המתאים לרמת הקושי שלו. בין אם מדובר במתקדמים אשר ניצבים בעוז מול פאזלים עמוסי חלקים, או דווקא מתחילים אשר מחפשים אתגר נוח יותר עם פאזלים מזמינים יותר בעלי 500 חלקים.
לפאזלים גדולים יתרון אחד מרכזי: הם מאפשרים לנו לחוות זמן משותף בפתירת פאזלים גם עם הילדים והנכדים, ממש החל מהרגע הראשון, לעודד זמן איכות משפחתי, וליהנות יחד מפעילות משותפת מאתגרת ומהנה אשר תשאיר את שני הצדדים עם סיפוק וחיוך גדול.
מכיוון ואף פאזל אינו דומה לקודמו, כל חוויה היא ייחודית בפני עצמה ומספקת המון שעות של הנאה. הדמיון עובד שעות נוספות, החושים מתחדדים, והחיוך גדל לו עם מציאתו של עוד חלק, ועוד אחד, עד לקבלת התמונה המלאה. אין ספק שעם הפאזל הנכון שום רגע אינו יכול לשעמם.

מבחר ענק של פאזלים גדולים באתר הפאזלים המוביל בישראל

חושבים על פאזלים, חושבים על צומת ספרים. כאן תוכלו למצוא מגוון ענק של פאזלים 500 חלקים מכל הסוגים, המינים, הצבעים והסגנונות. מחפשים לסייר בערי העולם היפות? להתרשם מיופיו של הטבע, להתפעל מיופיו של עולם החי, או דווקא לשייט בעולמות הפנטזיה? יש לנו את זה. לכם נשאר פשוט לבחור ולהתמסר לזמן קסום של הנאה בפתירת הפאזל האהוב עליכם. אין פשוט מזה