דף הבית > ילדים ונוער >ספרי פעוטות

ספרי פעוטות

301 מוצרים נמצאו

יש כאן 101 חיות ים

יש כאן 101 חיות ים

 
61.2 ₪68 ₪
אזל
יש כאן 101 כלי תחבורה

יש כאן 101 כלי תחבורה

 
61.2 ₪68 ₪
אזל

חודשי החיים הראשונים הם תקופה משמעותית בחייו של כל תינוק וגם של הוריו. הכל חדש בחייו של הרך הנולד. הוא לומד להכיר את העולם, לתקשר עם הוריו וסקרנותו רק גוברת. הרבה מזה בזכות קריאת ספרים. כן, גם בגיל כל כך צעיר.

ספרים לתינוקות בצומת ספרים – הכל מתחיל שם

תינוקות צעירים מאוד אמנם עדיין אינם מדברים או יכולים לעקוב אחר עלילה, אך מחקרים מהשנים האחרונות מראים כי קריאה לתינוקות מעודדת התפתחות תקינה ומניחה את היסודות לאהבת ספרים וקריאה להמשך החיים. אין אדם שלא זוכר את ספרי הילדות האהובים עליו, אותם קראו לו הוריו כשהיה תינוק. הספרים שקראו לנו למעשה מהווים את אחד מהזכרונות המוקדמים היפים שלנו.

קריאת ספרים לפעוטות היא המפגש הראשון והקסום שלהם עם השפה שתלווה אותם כל חייהם. כך הם לומדים על תקשורת ומתוודעים למושגים כמו מספרים, אותיות, צבעים וצורות בצורה מהנה וחווייתית. קריאה לתינוקות בגיל הרך בונה כישורי האזנה, זיכרון ואוצר מילים, וחושפת בפני הקטנטנים שלכם מידע על העולם המרתק והלא מוכר הסובב אותם. נמצא כי תינוקות אשר הוריהם קוראים להם ספרים מתוודעים ליותר מילים ומתחילים לדבר מהר יותר. בנוסף, קיום שגרה של הקראת סיפור מהווה גם זמן מצוין לטיפוח קשרים של קרבה ומגע.

מחפשים ספרים מומלצים לתינוקות? הגעתם למקום הנכון

הפכתם להורים טריים? מזל טוב! הכל מתחיל בספר הנכון. בצומת ספרים תוכלו למצוא מגוון ענק של ספרים לתינוקות ופעוטות, החל מקלאסיקות בלתי נשכחות כמו "מעשה בחמישה בלונים" או "סיר הסירים", עד לספרי התינוקות המודרניים של ימינו דוגמת "הזחל הרעב".

מוזמנים לצאת למסע משותף וקסום ביחד עם ילדכם וליהנות מאינספור רגעי הקסם שמיטב ספרי התינוקות יכולים לספק. מעולם לא היה כיף יותר לגדול.

Powered by Blacknet.co.il