דף הבית > קרן אגם

קרן אגם

2 ספרים ב- 110 ש"ח , ספר שלישי ב- 25 ש"ח
מה אופים היום

מה אופים היום

קרן אגם
מחיר מכירה 128 ₪
2 ספרים ב- 110 ש"ח , ספר שלישי ב- 25 ש"ח
נשואה למאפייה

נשואה למאפייה

קרן אגם
מחיר מכירה 128 ₪

פשטות זה כל הקסם
קרן אגם היא אופה, בלוגרית, מעבירה סדנאות אפייה והרצאות ובעיקר זו שעומדת מאחורי מספר עצום של מתכונים שונים ומגוונים בתחום האפייה. המחשבה שעומדת מאחורי המתכונים שהיא מפרסמת היא מחשבה על המטבח הישראלי הממוצע הן מבחינת יכולות ביצוע והן מבחינה כלכלית, כך שהמתכונים שלה, המובילים למאפים מוצלחים ככל שיהיו, נחשבים למתכונים פשוטים, נגישים, לא יקרים ועם תוצרים מרשימים וטעימים.

נשואה למאפייה
אגם ידוע לרבים מקוראיה והעוקבים אחריה כזו שעמודת מאחורי הבלוג המוכר "נשואה למאפייה" , שזה הוא גם שם ספרה בו היא מציגה את מיטב ממתכוני הבלוג, לצד לא מעט מתכונים חדשים שלא פורסמו בבלוג וכל מי שכבר מכיר, יודע משדובר במתכונים פשוטים, טעימים ומאוד נגישים, במיוחד באופן שבו בחרה אגם להציג אותם בספרה. רוב המתכונים בספר הם מתכונים מאוד פשוטים ומתאימים למגוון רחב של אנשים ובעיקר לאלו שמחפשים חיים קצת יותר פשוטים, קלים ונוחים במטבח.

תשובה לכל שאלה
כמי שמגדירה את עצמה כאחת עם "דחף בלתי נשלט לאפיה, מכורה לניירות אפיה, שמאוהבת בעוגות שונות ובריח המיוחד שמתפשט בבית כאשר עוגה נכנסת לתנור", אין ספק שאגם היא ה-כתובת לכל מי שמחפש מה לאפות. בספרה "מה אופים היום" מציעה אגם מגוון עצום של מתכוני אפייה המתאימים לאירועים, חגים ומועדים שונים וכמובן ליום-יום, כך שהספר מהווה ספר בסיסי וכמעט ספר חובה לכל מי שרוצה לקבל תשובה מהירה, פשוטה ומנצחת לשאלה מה אופים היום.