דף הבית > רון יוחננוב

רון יוחננוב

מבשלים ואופים

מבשלים ואופים

רון יוחננוב
מחיר מכירה 139 ₪

רון יוחננוב הוא בלוגר, מומחה למתכוני בישול, מומחה לפיתוח תוכן קולינרי ברשת, ומנחה סדנאות בתחומי הבישול והאפייה. יוחננוב, בן לעדה הבוכרית, מומחה גם למטבח הבוכרי אותו הוא מכנה - "חוויה בוכרית". ספרו הראשון הוא ספר מתכונים לבישול ואפייה, הכולל 98 מתכונים שונים ומגוונים, נגישים וטעימים במיוחד. המתכונים של רון יוחננוב מבוססים על מוצרים אותם ניתן לקנות בכל סופר, הם אינם מורכבים להכנה ומתבצעים בסיוע כלים שנמצאים בכל בית בו חיים אנשים שאוהבים לבשל ולאפות.
בספר תמצאו מתכונים שהפכו לשם דבר ולמותגים של ממש ובניהם: שווארמה של הלייף, ניוקי עם דג בפסטו, עוגיות אמסטרדם ובורקס דפי אורז. אלה, מוגשים לצד מתכונים הרואים אור לראשונה, מבית היוצר הרוקח ומוחו הקודח של יוחננוב.
רון יוחננוב נותן שלל טיפים מועילים, מגלה סודות מקצועיים, עצות מקצועיות חשובות, קסמים של מומחה לבישול ואפייה ומגוון רעיונות לבישול קל, מהיר וכמובן, טעים.
בכל הקשור לאפייה, תמצאו בספר גרסאות חדשות ומסעירות למאפים נעימים לחך, הנאפים בתבניות, במסגרת אפייה ביתית. גם בתחום האפייה בוחר יוחננוב לספק טריקים מיוחדים ולגלות סודות חשובים מאחורי הקלעים של האפייה הביתית בה הוא מתמחה. כל אלה מבטיחים הצלחה והנאה. הספר מספק הסברים מפורטים ביותר של כל מתכון ומתכון לצד תמונות מרהיבות של אותם מאכלים ומאפים. המטבח של רון יוחננוב הוא מטבח ישראלי, המקבל פה ושם נגיעות מהמטבח הבוכרי ובעיקר, המון יצירתיות ואהבה גדולה לבישול והאפייה שאי אפשר שלא להתאהב בו.