דף הבית > תומס אריקסון

תומס אריקסון

40% הנחה על הספר השני
מוקף באידיוטים

מוקף באידיוטים

תומס אריקסון
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
מוקף בפסיכופתים

מוקף בפסיכופתים

תומס אריקסון
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
מוקף בבוסים גרועים

מוקף בבוסים גרועים

תומס אריקסון
מחיר מכירה 98 ₪

תומס אריקסון: פענוח המורכבות האנושית בעזרת הומור ותובנות מעמיקות

האם אי פעם מצאתם את עצמכם מבולבלים מהתנהגותם של הסובבים אתכם? הבנת המורכבות של אנשים יכולה להיות בהחלט מאתגרת, אבל בעולמו של תומס אריקסון, משימה זו הופכת למאוד מעניינת ככל שהתובנות נרקמות. 

תומס אריקסון הוא מומחה לתקשורת וחוקר מדעי ההתנהגות שוודי, שספריו, המתעמקים בתחומי ההתנהגות והתקשורת האנושית, לא רק כבשו את הקוראים ברחבי העולם, אלא גם עוררו עניין בישראל. מסעו החל בספרו הנודע "מוקף באידיוטים: איך להבין את מי שאינם ניתנים להבנה". ברב-מכר בינלאומי זה, אריקסון מציג לקוראים את שפת DISA, מערכת ייחודית שמסווגת אנשים לארבעה סוגים באמצעות צבעים. שפה זו משמשת כמדריך להבנת התקשורת האנושית באופן כללי ולהבנת הניואנסים של התנהגויות אינדיבידואליות. 

הצלחה שהובילה לעוד הצלחה

בהתבסס על הצלחת ספרו הראשון, חיבר אריקסון יצירות נוספות, ביניהם "מוקף בפסיכופתים: מדריך לחיים שפויים במציאות מורכבת" ו"מוקף בבוסים גרועים (ועובדים עצלנים): איך להתמודד בהצלחה עם אידיוטים בעבודה". ספרים אלה, המבוססים גם הם על שפת DISA, ממשיכים לזכות להערכה רבה, ומציעים לקוראים תובנות עמוקות יותר לגבי התנהגות האנושית באמצעות סיפורי מקרה מרתקים, כתיבה נגישה ומנה נדיבה של הומור, מה שהופך את ספריו לא רק לאינפורמטיביים אלא גם למאוד מהנים.

לסיכום, אם אתם שותפים לעניין הרב של תומס אריקסון בהבנת דפוסי התנהגות, ספריו הם משאב רב ערך. בעזרתם תוכלו לקבל הבנה מעמיקה יותר של עצמכם ושל אחרים, ליצור מקום עבודה הרמוני יותר ולשפר את כישורי התקשורת עם הסובבים אתכם.