סל הקניות שלי
פריטים בסל

תקנון  ותנאי שימוש באתר "בוקנט"

מבוא
- אתר "בוקנט" הינו אתר הבית של רשת "צומת ספרים 2002 שותפות מוגבלת" ח.פ 550211577
   (להלן: "האתר", ו-"החברה" בהתאמה). 
- התקנון מנוסח בלשון זכר, מטעמי נוחיות בלבד, אולם הוא מתייחס לבני שני המינים. 
- דין רוכש באתר כמי שקרא את הוראות תקנון זה ותנאי השימוש של האתר והסכים להם. 

רישום באתר וביצוע הזמנה באתר
- טרם ביצוע הזמנה באתר, יש לבצע רישום באתר, הדורש הזנת פרטים בסיסיים של המזמין. על המזמין למסור פרטים מהימנים ומדויקים. 
- כל המבצעים, ההנחות והקופונים המופיעים באתר הינם תקפים לרכישה באתר בלבד, ובהתאם למפורט באתר בלבד.  
- ייתכן ויחולו על מוצר שהוזמן לחו"ל מיסים, היטלים או תשלומים אחרים החלים במדינה אליה המוצר מסופק. תשלומים אלו יחולו על המזמין בלבד ויתווספו למחיר המוצר, והכול בהתאם לדינים הקיימים במדינה אליה המוצר מסופק.
- התשלום באתר ייעשה באמצעות כרטיס אשראי בלבד. כרטיסי האשראי המכובדים באתר הינם כל כרטיסי האשראי המונפקים בישראל וכן כרטיסי אשראי בינלאומיים. לא ניתן לרכוש באתר באמצעות שיקים, תווי קנייה, כרטיסי מתנה, תלושי שי, זיכויים וקופונים. 
- בסיום ביצוע ההזמנה באתר יישלח למזמין דואר אלקטרוני בדבר ביצוע העסקה. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת האשראי. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של המזמין, הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים, יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות. 
- האתר מציג מגוון רחב של פריטים. הצגת פריט באתר אין משמעה כי הפריט מצוי במלאי וכי ניתן לספקו. במידה ולאחר ביצוע ההזמנה התברר כי הפריט אזל במלאי וכי לא ניתן לספקו, יישלח למזמין דואר אלקטרוני המודיע על ביטול ההזמנה ללא חיוב. 

תנאי אספקה ודמי משלוח
- מחירי הפריטים באתר אינם כוללים דמי משלוח:
 

משלוח חבילות:

- הזמנות בסכום כולל של מעל 100 ש"ח יישלחו ללקוח בשירות צ´יטה שופס המתחייבים לספק את החבילה לנקודת חלוקה בקרבת מקום המגורים, ללא עלות . אספקת המוצר תתבצע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת אישור בדבר ביצוע העסקה בדואר האלקטרוני של הלקוח. לקוח שירצה לצרף מספר הזמנות לאותו משלוח יוכל לעשות זאת רק במידה וההזמנות טרם נשלחו מהאתר, באמצעות שליחת דואר אלקטרוני לאתר, בו הוא יבקש לצרף את ההזמנות למשלוח אחד

- הזמנות בסכום כולל של עד 100 ₪, כולל: יישלחו ללקוח בשירות צ´יטה שופס המתחייבים לספק את החבילה לנקודת חלוקה בקרבת מקום המגורים,, ויחויבו בדמי משלוח של 15 ש"ח. אספקת המוצר תתבצע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת אישור בדבר ביצוע העסקה בדואר האלקטרוני של הלקוח

לקוחות שיבקשו משלוח בדואר רשום ירשמו הערה בדבר רצונם במשלוח דואר. הזמנות עד 100 ₪ כולל בעלות של 15 ₪. הזמנות בעלות מעל 100 ₪ בעלות 5 ₪.

 
משלוח באמצעות שליח לבית הלקוח: 
- יחויב בדמי משלוח של 25 ש"ח. אספקת המוצר תתבצע תוך 10 ימי עסקים מיום קבלת אישור בדבר ביצוע העסקה בדואר האלקטרוני של הלקוח.
 
דואר חו"ל (דואר אוויר): 
- דמי המשלוח ייקבעו בהתאם לגודל החבילה ובתיאום מול הלקוח. אספקת המוצר תתבצע תוך 21 ימי עסקים, מיום קבלת אישור בדבר ביצוע העסקה בדואר האלקטרוני של הלקוח. זמני האספקה לחו"ל עשויים להתארך מסיבות הקשורות בשירותי הדואר במדינת היעד וכן בקיומם של חגים, חופשות ומועדים אחרים במדינת היעד.
 
איסוף עצמי על ידי הלקוח: 
- איסוף עצמי יבוצע במשרדי צומת ספרים רח´ התקווה 6 רמלה. האיסוף יוכל להתבצע רק לאחר קבלת אישור בדואר אלקטרוני של הלקוח המודיע שההזמנה מוכנה וממתינה לאיסוף של הלקוח. אספקת המוצר תוך 14 ימי עסקים. ניתן לאסוף את ההזמנה ממשרדי צומת ספרים ברחוב התקווה 6 ברמלה
בימים א´ – ה´ בין השעות 9:00 – 18:30.
 
- במידה והמשלוח אבד בדואר, יתבצע משלוח נוסף תוך 7 ימי עסקים, בתנאי המשלוח המקוריים (כמפורט לעיל), בהתאם לזמינות המוצר במלאי באותה עת. במידה ובעת ביצוע ההזמנה החוזרת התברר כי הפריט אזל במלאי וכי לא ניתן לספקו, יישלח ללקוח דואר אלקטרוני המודיע על ביטול ההזמנה ללא חיוב. 
- זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א´-ה´) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג חגים ומועדי ישראל וימי שבתון כלליים במשק. 

ביטול עסקה דרך האתר
- ביטול עסקה על ידי הלקוח דרך האתר ייעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת מסמך  פרטי העסקה, לפי המאוחר ביניהם. 
 
הודעה על ביטול עסקה תימסר לחברה באחת מהדרכים הבאות:
- בפקס שמספרו 08-9236566 .
- בדואר אלקטרוני: booknet@tzomet-sfarim.co.il 
- בדואר רשום: לכתובת – צומת ספרים – לידי אתר בוקנט, ת.ד 333 רמלה. 
- בעת ביטול עסקה עקב פגם במוצר, עקב אי התאמה בין המוצר שסופק לבין המוצר שהוזמן, או עקב אי אספקת המוצר במועד שנקבע, כספו של הלקוח יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, ולא ייגבו דמי ביטול מהלקוח. המוצר יוחזר לחברה על חשבונה.
- בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים בסעיף  לעיל, כספו של הלקוח יושב לו, עבור המוצר המוחזר בלבד, תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם. המוצר יוחזר לחברה על חשבון הלקוח.
- לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.
- ככל שהדבר אפשרי, המוצר יוחזר באריזתו המקורית.
- החברה זכאית לתבוע את הלקוח בשל ירידה בערך המוצר.

 מכירה מוקדמת:
-    "מכירה מוקדמת" משמעותה מכירה של מוצר באתר עוד לפני שהוצע למכירה בחנויות החברה.
-    החברה אינה מתחייבת שמוצר אשר הוזמן על ידי לקוח באתר במסגרת "מכירה מוקדמת" יגיע במשלוח אל הלקוח טרם תחילת מכירת המוצר בחנויות החברה.  
 

מועדון לקוחות

מועדון הלקוחות "מה קורא" של צומת ספרים אינו תקף באתר, על כל המשתמע מכך. לא ניתן להצטרף למועדון באמצעות האתר, ולא ניתן לצבור ו/או לממש נקודות באתר. כמו כן, לא ניתן לממש הטבת הצטרפות, הטבלת יום הולדת ו/או כל הטבה אחרת הניתנת לחברי המועדון.
 
תנאים כלליים
- החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי גולשים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
- החברה עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר, אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת. 
- האחריות למוצרים המפורסמים באתר חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים, ובהתאם לתנאי תעודות האחריות של המוצרים, ככל שקיימות כאלו. במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר, לרבות אירועי כוח עליון, יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, יוצע לצרכן לבחור בין האפשרות להמתין לקבלת המוצר או לבטל את העסקה.  
- מחירי המוצרים באתר, דמי המשלוח, תנאי האספקה ומספר התשלומים האפשריים נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של החברה, אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת וללא הודעה מוקדמת.
- כל התמונות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, ולעיתים ייתכו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל, שלא יחייבו את החברה. 
- כל הספרים הנכללים תחת קטגורית "מוזלים" הינם ספרים שעבר זמן רב מאז שהודפסו, ולכן עשויים להיות בהם פגמים קלים.
- למען הסר כל ספק במבצעים חישוב המחיר מתבצע לפי מחירו הקטלוגי של הספר
 
החזרות והחלפות
- החלפות / החזרות שלפריטים שנרכשו דרך האתר יתאפשרו בחנויות החברה, תמורת זיכוי בגובה המחיר ששולם בפועל בעת הרכישה באתר. מחירי הפריטים שיירכשו בחנויות באמצעות הזיכוי הנ"ל יהיו מחירי החנות.
- לא ניתן להחליף פריטים שנרכשו בחנויות החברה דרך האתר.   
  
העלאת תכני גולשים לאתר
- אין לפרסם תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, פוגעים בפרטיות, פוגעים ברגשות הציבור, וכן תכנים אשר יש בהם כדי להוות הפרה כלשהי של החוק.
- החברה רשאית למנוע פרסום תכנים אשר מפרים את התנאים הנ"ל ו/או עלולים לפגוע באתר ו/או בצד שלישי כלשהו, וכן החברה רשאית למחוק תכנים כאלו בכל עת. 

אבטחת מידע ופרטיות
- החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר, ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר הלקוח. פרטי הלקוח המוזנים באתר מוצפנים בטכנולוגית SSL. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.
- סליקת כרטיסי האשראי נעשית באמצעות חברות סליקה חיצוניות (Credit Guard ו- Paypal), אשר עומדות בתקן העולמי PCI, ותיעשה בהתאם למדיניות הפרטיות של חברות אלו. 
במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

קניין רוחני
- מלוא זכויות היוצרים, סימני המסחר והקניין הרוחני באתר, לרבות בתכני האתר, בעיצוב האתר, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תמונה, טקסט וכל חומר אחר הכלול באתר, הינם בבעלות החברה בלבד. אין להעתיק, לצלם, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי אחד מאלו.

סמכויות שיפוט
- כל סכסוך משפטי יידון בבית משפט בישראל בלבד, במחוז ת"א, על פי הדין הישראלי בלבד.


ח.פ  550211577  צומת ספרים 2002 שותפות מוגבלת