סל הקניות שלי |
פריטים בסל
Day of the AccidentT PB UK | Nuala Ellwood01/04/2019

Day of the AccidentT PB UK

Nuala Ellwood

מחיר קטלוגי: 59 ₪


מחיר באתר: 53.1 ₪


הוסף לסל
קטגוריה: Fiction, New English books, 
הוצאה: Penguin UK
צומת ספרים
דירוג הקוראים: הספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכבים
דרג/י את הספר: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים


כפתור הדפסה
   תקציר
Sixty seconds after she wakes from a coma, Maggie´s world is torn apart.
The police tell her that her daughter Elspeth is dead. That she drowned when the car Maggie had been driving plunged into the river. Maggie remembers nothing.
When Maggie begs to see her husband Sean, the police tell her that he has disappeared. He was last seen on the day of her daughter´s funeral.
What really happened that day at the river?
Where is Maggie´s husband?
And why can´t she shake the suspicion that somewhere, somehow...
her daughter is still alive? An emotional page-turner with amazing characters from the Top Ten bestselling author of My Sister´s Bones, this thriller is perfect for fans of Clare Mackintosh´s I Let You Go and Lisa Jewell´s Watching You.


   תגובות קוראים

לחץ לסגירה
   ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

IT

KING STEPHEN

הספר דורג בשלושה כוכביםהספר דורג בשלושה כוכביםהספר דורג בשלושה כוכביםהספר דורג בשלושה כוכביםהספר דורג בשלושה כוכבים
הוסף לסל
מחיר קטלוגי: 69 ₪

מחיר באתר: 62.10 ₪
מבצע

LAST DESCENDANTS: ASSASSINS CREED L

MATTHEW J. KIRBY

הספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכבים
הוסף לסל
מחיר קטלוגי: 59 ₪

מחיר באתר: 53.10 ₪

THE LITTLE PRINCE PB UK

SAINT - EXUPERY

הספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכבים
הוסף לסל
מחיר קטלוגי: 49 ₪

מחיר באתר: 44.10 ₪

PET SEMATARY STEPHEN KING PB UK

KING STEPHEN

הספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכביםהספר דורג בחמישה כוכבים
הוסף לסל
מחיר קטלוגי: 59 ₪

מחיר באתר: 53.10 ₪
מבצע