דף הבית > עצרת החיות
עצרת החיות

עצרת החיות

         

תקציר

104 עמודים.
מהדורה חדשה בצבע מלא עם איורים מקוריים של ולטר טריר.
הסופר והעתונאי אריך קסטנר נולד בשנת 1899 בעיר דרזדן שבגרמניה. אימו, אידה, היתה נשואה לאמיל קסטנר, מעבד עורות, שאימץ את אריך. מאחר שאימו היתה אישה חולנית, מצא עצמו אריך הקטן מטפל בה ודואג לה. טיפול כזה מטבעו,יצר ביניהם קירבה רבה שבאה לכלל ביטוי גם ביחסים שבין גיבורי ספריו. ואכן, כמעט בכל ספר ניתן למצא שמות ואירועים ממשפחתו ורמזים על חייו הפרטיים.
קסטנר זכר תמיד את ילדותו ואמר שאסור לשכוח אותה. "רק מי שבגר, ובכל זאת נשאר קצת ילד, הוא בן אדם." הכבוד שקסטנר רוחש לילדים בא לידי ביטוי בכל ספריו וגם בספר הנהדר שאתם מחזיקים עכשיו ביד. בספר "עצרת החיות" מדובר בכם, הילדים. את העצרת כינס גיל הפיל, כי לו ולחבריו יה-יה האריה ורפי הג´ירף, פשוט נמאס. נראה להם ולכל בעלי החיים שעל כדור הארץ, שבני האדם עסוקים יותר מדי במלחמות, במהפכות ובשביתות. נראה להם שבני האדם חושבים פחות מדי על ילדי העולם. בעלי החיים תובעים שינוי. בכוחות משותפים ובעזרת רעיונות מחוכמים, עולה הדבר בידם. איך? על זאת קראו בספר.
ספרי הילדים של אריך קסטנר תורגמו למספר רב של שפות ויצאו לאור במהדורות רבות. בעברית הופיעו כל ספרי הילדים שלו בהוצאת "אחיאסף".
מיכאל דק, מתרגם ספרי אריך קסטנר לעברית, זכה לאחרונה לעיטור אנדרסן לשנת 2004 על תרגומים אלה, מטעם הוועד הבינלאומי לספרי ילדים שע"י אונסקו. הספר שלפניכם הוא השביעי במספר שתורגם על ידו.

מחיר באתר: 68.4 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 76

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

25% הנחה על 3 ספרים ומעלה
אל האבדון

אל האבדון

מחיר מכירה 82.8 ₪מחיר קודם92 ₪
עצרת החיות מחודש

עצרת החיות מחודש

מחיר מכירה 75.6 ₪מחיר קודם84 ₪
הטלפון המכושף

הטלפון המכושף

מחיר מכירה 57.6 ₪מחיר קודם64 ₪
האיש הקטן והעלמה הקטנה

האיש הקטן והעלמה הקטנה

מחיר מכירה 68.4 ₪מחיר קודם76 ₪
הכיתה המעופפת

הכיתה המעופפת

מחיר מכירה 68.4 ₪מחיר קודם76 ₪
כאשר הייתי נער קטן

כאשר הייתי נער קטן

מחיר מכירה 68.4 ₪מחיר קודם76 ₪