דף הבית > חשכה נראית
חשכה נראית

חשכה נראית

         

תקציר

ויליאם סטיירון מוכר לקורא העברי כמחברם של רומנים מצליחים, שהידוע מביניהם הוא רב-המכר בחירתה של סופי. הספר הצנוע, המוגש כאן בעברית, מזמן לקוראיו חוויה מסוג אחר לחלוטין.
חשכה נראית הוא מסמך מרתק, מכאיב, מעורר מחשבה ואופטימי, כשהוא בשיא תהילתו, סופר מפורסם שלכאורה אינו חסר דבר. פירסם סטיירון מאמר מפתיע בניו-יורק טיימס. ובו סיפר, התלונן, הזעיק: מה אתם - אתם הקוראים שלא נתנסיתם בדבר. אתם הפסיכיאטרים, הפסיכולוגים ושאר המטפלים למיניהם - יודעים על דיכאון ועל מורדות ההרס העצמי שהוא מדרדר אליהם? כך וכך קרה לי עצמי, ו...
מאמרו פורסם שוב ושוב, גם בישראל, ועל העניינים מכאן ואילך הוא מספר בחשכה נראית, קשה להעלות על הדעת קורא או קוראת שיישארו אדישים למקרא חשכה נראית, ומעבר לריגוש שבקריאה חשוב עוד יותר שחשכה נראית יהפוך גם אצלנו, כמו בארצו, לתעודה שההתמודדות עימה מועילה במיוחד לכל מי שעיסוקו או עיסוקה בטיפול.
``זהו דין וחשבון כתוב בצורה יפהפייה, מרגש ביותר, אמיץ וישר, על מחלה הניתנת לריפוי, אך לעיתים בלתי נראית. סטיירון תרם תוספת מרשימה למסמכים האישיים המעטים המתייחסים למחלת נפש``.
פרופ` אנתוני סטור, וושינגטון פוסט

``זהו ספר היכול לתרום לאנשים שהאבדון נראה להם כמוצא אחרון לא להתאבד, ואני חושב שאין מחמאה גדולה מזו.``
יורם קניוק, ידיעות אחרונות

``חשכה נראית הוא מסמך קשה, יפהפה ונדיר... דוקא הטון המינורי, לעיתים נבוך ומשתאה ולעיתים חושפני עד כדי כך שהקורא נהפך לשותף פעיל לכאב ולצער העמוק, יוצר כאן עוצמות של איכות ולא איכויות של עוצמה.``
אריאנה מלמד, רשת שוקן


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
אזל זמנית

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

חשכה נראית מהדורה חדשה

חשכה נראית מהדורה חדשה

ויליאם סטיירון
מחיר מכירה 88 ₪
אדיפוס בפריז

אדיפוס בפריז

מישל גרנק
מחיר מכירה 86 ₪
ריפוי הוליסטי רוחני

ריפוי הוליסטי רוחני

אורית ונטורה-חן
מחיר מכירה 94 ₪
40% הנחה על הספר השני
להשתחרר מהכאב

להשתחרר מהכאב

עדי דוידוביץ
מחיר מכירה 96 ₪
40% הנחה על הספר השני
המשחק האנושי

המשחק האנושי

משה הופמן
מחיר מכירה 98 ₪
חלימה וחשיבה

חלימה וחשיבה

- פרלברג רוזיני גוזף
מחיר מכירה 98 ₪