דף הבית > שושן צחור
שושן צחור

שושן צחור

         

תקציר

כששרה קניג נאלצת להנחית על הכמעט-פגית שלה את השם מרים, היא מכנה אותה מימי כדי להקל על המעמסה שבשם, ומתנחמת בבנים שנולדים אחר כך. ומימי-מרים גדלה. לא מהר. לא הרבה. מנומשת מכף רגל ועד ראש. בקושי אוכלת. בקושי מדברת. בכלל לא מחייכת. רק פעם אחת, כשיוסי, הדוד שלה, מוזעק לעזור. "אם אני לא מוציא מהג´ינג´ית הזו חיוך, אני פורש מהשואו-ביז," הוא נשבע, ומצליח לסחוט ממנה קימור שפתיים.
"יש משהו בקטנה..." הוא מאבחן. אבל אף אחד לא מקשיב למה שרק הוא רואה: "אלוהים את מחשבון כתום מהלך! בלעדייך העולם אפור." ונפשה של מימי נקשרת ליוסי שיודע לאהוב, לחבק חזק. ויודע גם לפגוע.

שושן צחור נוגע בסוד. סודותיו של אדם, גם כאלה שהוא לוקח איתו אל הקבר. סודותיה של מימי קניג נלחשים בספר, מתגלים בהדרגה עד לסודה הגדול מכולם והמפתיע מכל. מעבר לסודות, זה סיפור על חברות, על שונות, על התמודדות עם השונות בחברה, על אהבה יוצאת דופן וחזרה לסודות המתכסים באוושת עלי השלכת של החיים.

גלי צבי-ויס - ילידת תל אביב. בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ובפילוסופיה. בעברה עיתונאית ותסריטאית, ובהווה מנחת סדנאות לכתיבה ומקימת האתר "דרך המילים". נשואה לעמוס ואם לאביעד, ברק וגונן. שושן צחור הוא ספרה השלישי.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 84 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ופתאום בא החושך

ופתאום בא החושך

גלי צבי-ויס
מחיר מכירה 88 ₪
אוהב אותך מרחוק

אוהב אותך מרחוק

עינב עזרא
מחיר מכירה 98 ₪
דרישת שלום

דרישת שלום

 
מחיר מכירה 120 ₪
מה שהיה

מה שהיה

אווה רייך
מחיר מכירה 72 ₪
סאפפו

סאפפו

עמוס מוקדי
מחיר מכירה 86 ₪
טריו

טריו

עברי שרון גלס
מחיר מכירה 88 ₪