דף הבית > תרפיה עצמית
תרפיה עצמית

תרפיה עצמית

         

תקציר

כאשר אתם לכודים במצב בו אתם נעים בין ירידות לעליות, במקום לפעול מתוככם, מהפנים, אל החוץ, הפתרון לצאת מהתסבוכת הוא לא אחר מאשר התחברות מודעת.
הספר תרפיה עצמית שם לעצמו למטרה לקדם אתכם ולסייע לכם בתהליך התחברותכם המודעת עם עצמכם, בו תשנו רבים מאמונותיכם ומהרגליכם השכליים הישנים והמוכרים, עד כי שכחתם כי הם כלל אינם טובים ורלוונטיים לחיי אושר ומימוש עצמי.
הספר ישמש כמדריך מעשי את כל אלה המעוניינים בחיים אמתיים יותר, בריאים יותר ומלאים יותר. הוא מכיל חכמה מעשית רבה, כתוב בבהירות, ביעילות ועם הרבה אהבה.
ספר זה הוא פרי עבודתן של פראן לוטרי ושרי מלכיור, אשר עוסקות במשך שנים רבות בייעוץ. הן מראות לכם כיצד חייכם ישתנו ללא הכר על ידי התקרבות אל המהות הבסיסית שלכם. הן מפרטות מה המחיר לחיים שקריים כלפי עצמכם, ומציעות שיטה יישומית, כדי לשוב להיות קשובים לעצמיות האמתית שלכם.
גולת הכותרת של הספר היא תרגילי ההתחברות המודעת, שמדהימים בפשטותם, בישירותם וביעילותם. דרך התרגילים הדינמיים תוכלו ללמוד כיצד לשחרר את העצמי, ולהשיב אליכם את הכוח המקורי שבכם. בנוסף לכך, השימוש המבריק של דוגמאות קצרות רבות מקל על הקריאה ומסייע בחיזוק החלטותיכם לחיות מהפנים אל החוץ ולא בתנודות מעלה-מטה.

ד``ר פראן לוטרי בעלת תואר דוקטור בפסיכולוגיה קלינית מטעם בית הספר לפסיכולוגיה קמברידג` בלוס אנג`לס. מאז 1977 היא עובדת במקצועה עם יחידים, זוגות וקבוצות. היא עבדה גם כתרפיסטית בבתי חולים פסיכיאטריים, ציבוריים ופרטיים. יש לה רקע נרחב בפסיכיאטריה ובייעוץ במצבי משבר.

ד``ר שרי מלכיור בעלת תואר דוקטור בפסיכולוגיה קלינית מטעם המכון לבוגרים של קליפורניה בלוס אנג`לס. היא עובדת עם יחידים, זוגות וקבוצות מזה למעלה מעשרים שנה.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 62 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

40% הנחה על הספר השני
תהיה בריא גבר

תהיה בריא גבר

גף פוסטר
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
שנת הנמר

שנת הנמר

מילי אולינובר
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
להשתחרר מהכאב

להשתחרר מהכאב

עדי דוידוביץ
מחיר מכירה 96 ₪
40% הנחה על הספר השני
צעירים לנצח

צעירים לנצח

מארק דר היימן
מחיר מכירה 98 ₪
האבולוציה של הפרקטיקה הרפואית

האבולוציה של הפרקטיקה הרפואית

בנימין מוזס
מחיר מכירה 118 ₪
האינציקלופדיה השלמה לריפוי טבעי

האינציקלופדיה השלמה לריפוי טבעי

אבשלום מזרחי
מחיר מכירה 228 ₪