דף הבית > ילדים ונוער >ספרות ילדים

ספרות ילדים

3829 מוצרים נמצאו

סקרנים, יצירתיים ובעלי דמיון רב: ילדים הם עם מופלא. בכל יום הם לומדים, חווים ומתוודעים לאינספור דברים חדשים. אין זה מפתיע אם כך, עד כמה ספרי ילדים מהווים חלק משמעותי מחייהם של ילדים, שכן הם פותחים בפניהם צוהר לעולמות רחוקים ומרווים את סקרנותם אשר לא יודעת שובע. למעשה, ילדים וספרים הם חברים מאוד טובים.

ספרי ילדים מובילים בצומת ספרים

לא סתם המשפט "גדלתי על הספר הזה" שגור בפיו של כל מבוגר. הם יש מישהו שבאמת יכול לשכוח את הספרים שהוא אהב כשהיה ילד?

לספרים אחריות כמעט בלעדית על עיצוב עולמם הפנימי של ילדים. דורות של ילדים גדלו על קלאסיקות אלמותיות כמו הנסיך הקטן, מעשה בחמישה בלונים או מיץ פטל. מהם הם שואבים השראה, מפתחים סקרנות בריאה, ולומדים על החיים ועל העולם מהזווית הייחודית רק להם.

לספרי ילדים גם היכולת לגעת בנו בתקופה שבה אנו הכי תמימים ורגישים לעולם ולסביבה, ומסיבה זו להם אחריות בלתי מבוטלת על עיצוב השקפת העולם שלנו ועל האדם שנהיה כשנגדל. וזה אומר המון: ילד שאוהב לקרוא יגדל להיות מבוגר שרואה וחושב רחוק יותר, כזה שמוצא פתרונות ותמיד רעב לידע.

מספרי ילדים לגיל הרך עד לספרי נוער

עם צומת ספרים לילדים שלכם יש מקום לקרוא ולגדול בו. פה תוכלו למצוא מבחר ענק של מאות ספרי ילדים מובילים במבצעים ומחירים מיוחדים. החל מספרים לגיל הרך, ספרי ילדים וספרי נוער; ספרי הרפתקאות, מתח, קומדיה ורבי מכר; ספרים לילדים שהתחילו לא מזמן לקרוא וגם ולכאלה שמסיימים ספר ביום; מסופרים ישראלים וזרים כאחד - כולם כאן בשביל לספק להם (וגם לכם) שעות רבות של קריאה מהנה וחווייתית. כמה כיף להיות ילד.

Powered by Blacknet.co.il